Back To Top
OKAN YANMAZ MHP’DEN ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR

OKAN YANMAZ MHP’DEN ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR

 - 9 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.11.2018
 OKAN YANMAZ MHP’DEN ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR
- A +

Akçakoca kamuoyunun merakla beklediği an geldi çattı… Okan Yanmaz sahaya iniyor….

İster taraflı olsun ister tarafsız 2019 mart ayında yapılacak belediye başkanlığı seçiminin en büyük favorisi olarak gösterilen Okan Yanmaz, seçim kampanyasına Pazartesi günü başlıyor.

MHP kaynaklarından alınan bilgiye göre, 12 Kasım Pazartesi günü MHP’den aday adaylığını resmen açıklayacağı ileri sürülen Okan Yanmaz’ın, hakkında aylardır yürütülen karalama kampanyasına da cevap vereceği bildirildi.

Okan Yanmaz’ın Pazartesi günü yapacağı basın toplantısın saat kaçta ve nerede yapılacağı birkaç gün içinde kamuoyu ile paylaşılacağı ifade edildi.

Yorumlar

Yorumlar
lütfü akbıyık 15.11.2018 - 13:33:20
bence iyi partiden aday olsun...akşenerle çok tur atmıştı kendisi...
AKÇAKOCALI 10.11.2018 - 10:25:51
Bırakın CÜNEYT i o MÜTEAHHİTLERİN adamı.Meclis bütçesinde bile şantiye suyunda indirim yaptı.Başka indirim var mı haksız aldığı KATI ATIK vergisi ne olacak.Şantiye suyunu kimler kullanıyor.MÜTEAHHİTLER .Peki Akçakocadaki MÜTEAHHİTLER kimler.Sen vatandaşa bak.Vatandaş için ne yapılmış.Onların acısı eğer seçilirse ilerde çıkacak tıpkı şimdi seçimden sonra yaşadığımız gibi.Zamanında destekledik artık o iş bitti.
Okan gelse ne olacak imarı olmayan yerlerine imar çıkaracak belediyenin sırtından kendi kazanacak.hertaraf beton olacak . Ben Cali diyorum. İlla bir zengin mi olması lazım belediye başkanı. Bence renkli kişikli biri olmalı . Akçakocaya karasu kadar da olsa ileriye getiren birisi.
EĞER TURİZM İSTİYORSANIZ,ÇOK TURİST GELSİN,İLÇE EKONOMİSİ CANLANSIN İSTİYORSANIZ.BELEDİYE CHP DE OLMALI..GERİSİNİ BOŞVERİN..AKP VE MHP DEN BİR CACIK OLMAZ.
hasan çakır 9.11.2018 - 10:28:17
AKŞENERİN YANDAŞI OKAN, MHP NİN ADAYI OLACAKMIŞ....SARI ÇİZMELİYMİŞ....GEÇİN O İŞİ....
osman akar 9.11.2018 - 10:20:36
okan aday yapılmayacak....yapılsa da kazanamaz....soruşturma geçiriyor malum!!!!akçakocaya verebileceği birşey yok...en iyisi yine cüneyt tir...kimse kendini kandırmasın....cüneyt başkanla yola devam... son noktada akçakoca halkı şapkayı önüne koyar, ve cüneyti tekrar seçer...bu sefer daha farklı kazanır NOKTA
Artık Okan Yanmaz'ın zamanının geldiğini düşünüyorum. İş hayatı başarılarla dolu, gözü tok, cesur, renkli ve Akçakoca'da ezber bozacak, ilçenin çehresini değiştireceğine inandığım tek aday Okan Yanmaz'dır. Efsane Başkanlarımızdan Hüseyin Yanmaz'ın oğlunun babasının mirasını devralarak Akçakoca'da babasının şanına yakışır bir şekilde yeni bir tarih yazacağından hiç kuşkum yok. Sorunları çok iyi biliyor, projeleri var, çevresi var, gücü var. Adı ne bir takım çirkin çapkınlık olaylarıyla ne de usulsüzlük ve yolsuzluk söylentileriyle anılmayacağından emin olduğum bir aday. Ben Akçakoca için; "ŞİMDİ OKAN YANMAZ ZAMANI" diyorum.
AKÇAKOCALI'YA 9.11.2018 - 01:17:44
NERDEN ÇIKTI, PROJLERİNİ Mİ GÖRDÜN? BELEDİYENİN BETONLAŞMA İÇİN NE KREDİSİ NE DE PARASI KALDI... CÜNEYT BAŞKANLA FİNAL YAPTI, ÜZÜLMEYİN...
AKÇAKOCALI 8.11.2018 - 20:38:38
Çok yazık ama çok yazık MHP keşke başka bir aday gösterebilse.Çünki Yanmazda gelse Akçakocada fazla değişim olmayacak ve BETONLAŞMA aynen devam edecek
yeni