Back To Top
Uyuşturucu İle Mücadele Toplantısı Yapıldı

Uyuşturucu İle Mücadele Toplantısı Yapıldı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.11.2018
Uyuşturucu İle Mücadele Toplantısı Yapıldı
- A +

 İçişleri Bakanlığı, 81 il, 922 ilçede, saat 09.30'da eş zamanlı olarak "Uyuşturucu ile Mücadele Toplantıları" yapılacağını açıkladı, Akçakoca’da Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Koordinasyon Kurulu da aynı saatte toplandı.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, uyuşturucu ile mücadelede kararlılığın devam ettirilmesi, mevcut durumun tespit edilmesi, ilave alınacak tedbirler ve sosyal farkındalık projelerinin planlaması amacıyla İçişleri Bakanlığı koordinesinde bugün 81 il, 922 ilçede, saat 09.30'da eş zamanlı "Uyuşturucu ile Mücadele Toplantıları" yapıldı.

İllerde valiler, ilçelerde kaymakamlar başkanlığında yapılacak toplantılara il ve ilçelerin belediye başkanları, emniyet müdürleri, jandarma komutanları, bakanlıkların il/ilçe müdürleri, üniversite temsilcileri, sağlık kurumlarının temsilcileri, sivil toplum kurumları temsilcileri katıldı.

Akçakoca’da eş zamanlı olarak, İlçe Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk Başkanlığında, ilgili kurum amirlerinin katılımıyla Akçakoca Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda, Uyuşturucu ile mücadelenin artan kararlılıkla devam edeceği vurgulanırken, yapılan çalışmalar değerlendirildi, tüm okullarda alınacak önlemlerle,  hem asayiş hem de uyuşturucu noktasında daha güvenli hale getirilmesinin sağlanacağı kaydedildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni