Back To Top
ÖNCE TECAVÜZE KALKIŞTI SONRA KOMUTANI ARADI

ÖNCE TECAVÜZE KALKIŞTI SONRA KOMUTANI ARADI

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.11.2018
ÖNCE TECAVÜZE KALKIŞTI SONRA KOMUTANI ARADI
- A +

Otostop çeken 20 yaşındaki üniversite öğrencisi genç kız N.B’ye araba içerisinde tecavüz etmeye kalkışan 23 yaşındaki S.S.’nin, yaptığı bu çirkin olaydan sonra Mudurnu’da görev yapan Jandarma Uzman Çavuş M.S.’yi arayıp olayı anlattığı ortaya çıktı.

 Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin kız yurdundan kalan öğrenci N.B., otostop yaparak şehir merkezine gelmek isterken, başına gelmedik kalmadı. Genç kıza araba içerisinde zorla tecavüz etmeye kalkışan ve “Cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ve nitelikli cinsel saldırı” suçundan tutuklu yargılanan S.S. üzerine atılı suçlamayı kabul etmeyerek; “Hakkımda şikayette bulunan S.S. daha önceden de otostop çekerek arabama binmişti. Kendisinden hoşlanmıştım ve beğenmiştim. Olay günü de şehir merkezine gitmek için yine otostop çekti ve arabamın arka koltuğuna oturdu. Tek amacım kendisini beğendiğimi söylemekti. Kendisini insanlık namına arabama aldım. İyi niyetle durdum ve arabama aldım. Kestirme olsun diye E-5’e çıkmak yerine Paşaköy yoluna saptım. Bu sırada kız bağırmaya ve çığlık atmaya başladı. Tek temasım burada oldu. Bağırmaması için kolundan tuttum. Neden arabanın kapılarının kilitli olduğunu söyleyerek bana saldırdı. Beni kurtarın diye bağırmasına da anlam veremedim. Kesinlikle kendisine tecavüz etmeye kalkışmadım. İyilik yapayım derken, başıma belaya girdi” dedi.

BOYNUNU ISIRARAK KURTULDUM

Bolu 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada mağdur olarak dinlenen 20 yaşındaki N.B., başından geçen o tüyler ürperten olayı şöyle anlattı; “Halk otobüsleri sürekli dolu olarak şehir merkezine gittiği için ve ayakta gitmemek için sürekli olarak otostop çekerim. Başıma da hiç böyle kötü bir olay gelmedi. Olay günü bu şahsın arabasına bindim ve arka koltuğa oturdum. Şahıs birden bire fazla kullanılmayan ve bilmediğim bir yola girdi. Bu durumdan huylandım. Hemen arkadaşımı arayarak durumu anlattım. Telefonu kapatır kapatmaz, sanık iki koltuğun arasından geçip benim yanı gelip üstüme çıktı. Ellerini pantolonumun içiresinden sokup, cinsel organıma dokundu. Bende imdat diyerek çığlık atmaya başladım. Kurtarın diye bağırdım. Beni öpmek isterken de boynunu ısırarak, tecavüze uğramaktan kurtuldum. Şahıs, beni bir iki defa daha arabasına aldığını söylüyor. Kesinlikle böyle bir şey yok. İlk kez arabasına bindim. Arabanın kapıları kilitliydi. Kilidi açıp, arabadan atlayarak son anda kurtuldum. Hava kararmıştı ve çığlıklar içerisinde Kar Palas otelinin otoparkına sığındım ve sonra polisler geldi. Bana zarar vereceğine kendimi öldürmeyi tercih ederdim. Son anda kurtuldum ve hala olayın etkisindeyim. Kendisinden şikayetçiyim” diye savunma yaptı.

KOMUTAN TANIKLIK YAPTI

Yaşanan bu çirkin olay sonrası sanığın Mudurnu ilçesinde görev yapan Jandarma Uzman Çavuş, M.S.’yi aradığı tespit edildi. O komutan mahkemede tanık olarak dinlendi. M.S., şunları söyledi; “Sanığı ve ailesi iyi tanırım. Olay akşamı sanık beni cep telefonumdan arayarak aracına otostop çeken bir kızı aldığını normal yoldan değil kestirme yoldan şehir merkezine götürmeye çalıştığını, elini bacağını koyduğunu, sarıldığını, kızında kurtulmak için boynunu ısırdığını ve buna kızıp kızı arabadan indirdiğini, kızı götürecektim ama olmadı. Lastiğim patladığı için arabayı da başka bir yere çektiğini söyledi. Bende kendisine hemen polise git teslim oldum dedi. Tüm bildiklerim bu” diye konuştu. Mahkeme heyeti, tanıkların dinlenmesi için duruşmayı 15 Ocak 2019 tarihine erteledi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni