Back To Top
BAŞKAN YEMENİCİ LİMAN SOKAK ESNAFI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

BAŞKAN YEMENİCİ LİMAN SOKAK ESNAFI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -7.11.2018
BAŞKAN YEMENİCİ LİMAN SOKAK ESNAFI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU
- A +

 “Değişim ve dönüşüm en çok esnafımızın yüzünü güldürecek”

Halk için, halkla iç içe belediyecilik anlayışının en iyi örneğini sergileyen Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, ortak akıl ve geleceği birlikte yönetme yaklaşımıyla ziyaretlerini aralıksız olarak sürdürüyor.

Göreve başladığı günden itibaren Akçakoca'nın kaderine terk edilen sorunlarını önemli projelerle çözüme kavuşturan Başkan Cüneyt Yemenici, yol, ulaşım, alt yapı, içme suyu, spor tesisleri, eğitim, tarihi miras, cadde ve sokakların dönüşümü, çevre düzenlemeleri, derelerin ıslah edilmesi gibi önemli hamlelerle Akçakoca'yı cazibe merkezi haline getirdi.

İlçedeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek onların taleplerini yerinde dinlemeye devam eden Başkan Cüneyt Yemenici, vergi dairesi sokağı esnafıyla bir araya geldi.

"Temel Sorunlar çözüldü, sıra turizm merkezi Akçakoca'da"

Esnafın kentin can damarı olduğunu belirten Başkan Yemenici, her zaman insan odaklı, çözüm odaklı bir anlayış sergilediklerini ifade ederek “Modern bir kent oluşturmak için çalışmalarımız devam ediyor. Çağımızın gereklerini göz önünde bulundurarak ilçemizde bir çok alanda hizmet ürettik. Gelecek için, Akçakoca için çalışıyoruz. Biz her zaman esnafımızın yanındayız. Onların daha mutlu olması için kalıcı eserler üretiyoruz. Temel sorunları çözülmüş, geleceğe umutla bakan Akçakoca'daki bu değişim ve dönüşüm en çok esnafımızın yüzünü güldürecektir. Çünkü, adımlarını atacağımız turizm hamlesiyle Akçakoca bir dünya markası, cazibe merkezi haline gelecek. Böylelikle esnafımız 4 mevsim kazanacak. Akçakoca’mız büyüyecek ” diye konuştu.

 

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekan

 

Yorumlar

Yorumlar
Timsah gözyaşları
yeni