Back To Top
Fikret Albayrak... Akçakoca kazanacak!

Fikret Albayrak... Akçakoca kazanacak!

 - 5 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -7.11.2018
Fikret Albayrak... Akçakoca kazanacak!
- A +

CHP'li eski Başkan Fikret Albayrak,parti teşiklatında düzenlenen programla aday adaylığını çarpıcı sözlerle açıkladı.

 2009-2014 Yılları Akçakoca’da  belediye başkanlığı yapan Fikret Albayrak, düzenlediği basın toplantısında 31 Mart 2019 da yapılacak seçimlerinde CHP den Akçakoca belediye başkan aday adayı olduğunu açıkladı. Konuşmasında net mesaj veren Albayrak; “Akçakoca kazanacak! “ Dedi.

 CHP Akçakoca  İlçe binasında yapılan basın toplantısına Merkez ilçe başkanı Alaettin Duran, CHP Akçakoca İlçe Başkanı Ömer Başar, Yığılca Belediye Başkan Adayı Zeynel Çamlı, partinin il ilçe yöneticileri ile partililer katıldı.

 CHP’den yeniden aday olması için  yoğun talep geldiğini ve bu talepleri yok sayamayacağını söyleyen belirten Albayrak, 31 mart seçimlerinde  ”CHP’nin ve Akçakoca’nın adayı” olmak için yola çıktığını söyledi.

 Belediye başkanlığı yaptığı 2009-2014 döneminde küçük bütçelerle büyük işlere imza attıklarını söyleyen Albayrak, bu icraatları yaparken bazı kişilerin tadını kaçırdığını ve bunun 2014 seçim kampanyası dönemine olumsuz yansıdığını söyledi.

2009 – 2014 başkanlığı döneminde yaptığı bir çok olumlu icraatın bugün vatandaş tarafından daha iyi anlaşıldığını ifade eden Fikret Albayrak, bu ve benzeri olumlu tepkilerin yeniden aday adayı olmasında etkili olduğunu söyledi.

Başkanlığı döneminde onlarca  soruşturma geçirmesine rağmen  şaibesiz bir şekilde Akçakoca Belediye Başkanlığı görevini Cüneyt Yemenici’ye bıraktığını söyleyen Akbayrak; Yeter ki partimiz kilitlensin. Tecrübe ve birikimimizle  Akçakoca’yı yeniden kazanabiliriz. Seçimi kazanırsak Akçakoca kazanacak” dedi.

Fikret Albayrak yaptığı açıklamanın ardından aday adaylığı müracaatını ilçe başkanı Ömer Başar’a verdi.

Yorumlar

Yorumlar
Sayın ALBAYRAK ın aday adaylığı başvurusunu yaptığı CHP ilçe binasındaki konuşmasını dinledim.Adeta günah çıkarmaya çalıştı.Merkezde 500 delegemiz var 2 kişi getirse 1000 oy yapar bu da bize başkanlığı kazanmamıza yeter diyor.Aynı zamanda 350 kamulaştırma yaptık diyor.Ha şunu bileydin ALBAYRAK o 350 kişi en az 4 len çarp 1400 yapar bu insanların şimdi küskünlükleri geçtimi şimdi.Allahtan korkun kardeşim haktan hukuktan bahsediyon 80 mt2 sahilde arsaya 23 milyar değer biçtiniz.Acaba kendi malınız olsa böylemi yapardınız.Bak KUMSAL büfe 20 mt2 arsasına bina yaptı git bakalım sana 300 milyara verecek mi.Öyle bu işler kolay değil.Ayrıca imar değişikliğinden bahsetmedin .Nazmi Çiloğlu zamanında Akçakoca ne idi senin zamanında başlayan ve YEMENİCİ zamanında devam eden inşaatlardan beton yığınlarından Akçakocamız ne hale geldi.Bunun mimarı kim acaba.Ama CHP olarak sen bir kurtuluşsan diyecek bişey yok sayın ALBAYRAK
ÇUHALLILI 7.11.2018 - 20:13:48
Sayın Albayrak Çuhallıda sahil projesi altında yapmış olduğun uygulamada ne kadar insanları mağdur ettiğini insanların dedelerinden kalan miraslarını yok pahasına komisyonlarda düşük fiat belirleyip mağdur ettiğini ve de kimlere tolerans sağladığını Akçakoca halkı biliyor.Acaba o yok pahasın a kamulaştırdığın arsa ya da evler kendi malın olsaydı o paralara vicdanın rahat edermiydi.Yaptığın bazı şeyler var tabiki ama o insanların ahını aldın.Keşke o zaman UNDANKALE inşaatına müsade etmeseydin de herkese adaletli olsaydı.Bu durumdan rahatsız olan CHP li seçmenler sana seçimde oy vermedi.3.Parti oldunuz. .Lakin CHP başka aday bulamayıp size bel bağladıysa değişen fazla bişey olmayacak
Ali 11/7/2018 -
Sana yakışıyor başkan lik
ÇUHALLILI 7.11.2018 - 17:21:57
Yapmış olduğun imar değişikliği ile Akçakoca betona teslim oldu.Neredeyse yeşil alan kalmadı.O kadar hizmetin oldu da onun için mi 3. parti oldu CHP.Akçakoca kaybetti ALBAYRAK senin sayende artık geri dönülmesi mümkün olmayan bir şekilde.Ha CHP aday bulamadık derse zaten baştan kaybedilmiş demektir.Sende biliyorsun ki birçok CHP li sana oy vermemişti.Farklı birşey olamayacak.Eğer aday olursan bu sözleri bi kenara yaz.Çuhalllıdaki mağdurları bi düşün bakalım
CHP 7.11.2018 - 16:50:53
sonunda beklenen oldu inşallah Akçakoca kazanacak
yeni