Back To Top
Yılmaz TMO depolarında inceleme yaptı

Yılmaz TMO depolarında inceleme yaptı

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -5.11.2018
 Yılmaz TMO depolarında inceleme yaptı
- A +

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, TMO’nun alım yaptığı Dadalı deposunda vatandaşlarla görüştü, yetkililerden bilgi aldı.

TBMM’de Düzce’nin genel sorunları ve fındık konusunda yaptığı açıklamalarla bir anda Düzce’nin Ümidi “ görülmeye başlayan milletvekili Ümit Yılmaz,  fındık alımının yapıldığı TMO Dadalı deposunda incelemelerde bulundu.

Vatandaşın fındık çuvallarından alınan fındığın randımanına bakılan alanda bir süre çalışmayı izleyen Yılmaz, yetkilileri randıman esnasında daha hassas olmaları için  uyardığı bildirildi.

Bir süre vatandaşlarla sohbet eden Yılmaz, MHP olarak vatandaşın mağdur edilmemesi için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Yorumlar

Yorumlar
ÇİFTÇİ 5.11.2018 - 21:04:58
Hayırlı olsun diye TMO ya gelip baklava dağıtan sayın Akçakoca Belediye başkanımız nerede .İşleri güçleri insanların ağzına bir parmak bal çalmak.Sanki millet bilmiyor niyetlerinin ne olduğunu.Olur olur
Fındıkçı 5.11.2018 - 21:00:33
Bu sıkıntıları AKP Düzce milletvekilleri il başkanları ilçe başkanları duymuyor mu neden ilgilenmiyorlar.Onların çiftçi fındıkçı umurunda mı.Hepsinin özel özel işleri daha mühim.Seçim zamanı gelince ancak hatırlarlar.Zaten zoraki fındık alınıyor.Daha ne bekleyecez.Boravo sayın Ümit vekilimize.
yeni