Back To Top
Mustafa Çakır, asaleten Huzurevi müdürü oldu...

Mustafa Çakır, asaleten Huzurevi müdürü oldu...

 - 10 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -5.11.2018
Mustafa Çakır, asaleten Huzurevi müdürü oldu...
- A +

 Yaklaşık 2 yıldır Akçakoca Huzurevi Müdürlüğünü vekaleten yürüten Mustafa Çakır’ın asaleti onaylandı.

Türk Kızılayı Genel Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Akçakoca Huzurevi müdürlüğüne 27 şubat 2017 tarihinde vekaleten atanan Mustafa Çakır’ın asaletinin geldiği öğrenildi.

 Alınan bilgiye göre, 1 Kasım 2018 tarihinde toplanan Türk Kızılayı yönetim kurulu,  Çakır’ın  görevine asaleten atanmasına karar verdi.

1984 yılındaberi bağışçı ve ücretli konuklarına hizmet veren Kızılay huzurevi özel sektörden yapmış olduğu transferlerle hizmet kalitesini  daha üst düzeyde sürdürmeyi amaçlamaktadır.

1984 yılından beri bağışçı ve ücretli konuklarına hizmet veren Akçakoca Kızılay Huzurevi müdürlüğünü 2 yıldır vekaleten sürdüren Mustafa Çakır, Akçakoca Huzurevinde bir çok yenilik ve düzenlemeler getirdi.  

Kurum prensiplerine uygun çalışmalara öncülük ettiği bilinen Çakır, ayrıca ihtiyaç anında  Kızılay tarafından yurt dışında gerçekleştirilen Kurban organizasyonlarında da aktif olarak  görev aldığı ise gelen bilgiler arasında.

Mustafa Çakır, uzun yıllar özel sektörde finans ve pazarlama alanlarında çalışmış olup iyi derecede İngilizce bilmektedir. Yüksek lisans eğitimine Düzce Üniversitesinde devam eden Çakır evli ve 1 çocuk babasıdır.

Yorumlar

Yorumlar
hasan DEMİR 8.11.2018 - 11:46:01
Hayırlı olsun
Haksızlığın ta kendisi Dursun Çakır ve ailesi. Gelinini işe soktu yetmedi gitti oğlunu müdür. Hakkımız haram olsun hepsi bir bir çıksın. Kendisinin ailesinden başkada kimseye yararları yoktur. Bunu Akçakoca halkı çok iyi bilir.
Kul hakkı deyip en fazla hak yiyenler bunlar. Allah'ın huzuruna kul hakkı ile çıkın.
Akçakocalı 6.11.2018 - 17:54:51
Bu arkadaşın müdürlük mülakatına girdiği dönemde müdürlük yapmış olarak cv si bulunan adaylarda vardı fakat nedense bi bankada çalışan biri müdür oldu. Mevzu kesinlikle siyaset mevzusu değil. Emin olun ki bunlardan daha koyu AK PARTİ'liyim fakat bu kesim hep benim olsun ve hep ben ilerleyeyim zihniyeti olduğu sürece böyle. Sonuçta ailece biyerlere kapı attılar. Sonuna kadar hakkım haram olsun. Bu yaptıklarınızda elbet çıkar başka ne diyelim...!
Bırakın yapsın beyliğini herşeyin zamanı var.Gün ola harman ola
isimsiz kahraman 6.11.2018 - 10:10:09
asıl olan asalet değil , ADALET olsun oda yok...
hayırlı olsun
Ali 11/5/2018 -
Tsbi onun oglu müdür olur bemim oğlum mu müdür olacak
İyi derecede İngilizce bilmek: sanki Türkiye'de bir tek o biliyor. Yüksek lisans eğitimine Düzce Üniversitesinde devam eden; Herkes Düzce Üniversitesi'nde yüksek lisans yapabilir hatta sonrasında doktorada yapabilir. Şimdi bu nedenlerle mi müdür oldu?.. Yeterli mi yani?..
buzdolabı gibi insanlar konukevlerinde yönetici olsalar ne olur ancak kendi egolarını tatmin ederler
yeni