Back To Top
Akçakoca Bahaettin Güçlü'de top sektirme dayağı...

Akçakoca Bahaettin Güçlü'de top sektirme dayağı...

 - 5 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -31.10.2018
Akçakoca Bahaettin Güçlü'de top sektirme dayağı...
- A +

 Akçakoca Bahaettin Güçlü Ortaokulu'nda,Okul müstahdemi,bir öğrencinin topu yere düşürmesi üzerine 2 kardeşe dayak atan müstahdem,öğrenci ailesi tarafından davacı oldular.

 Edinilen bilgiye göre,Akçakoca Bahaettin Güçlü Ortaokulu öğrencisi Sude Çınar, derslikten okul bahçesine elinde top ile çıkması sırasında okul bahçesinde elinden topu düşürür bunun üzerine okul müstahdemi Tacettin Acar, Şude Çınar’a bir tokat atar, öğrenci merdivenlerden okul bahçesine indiği sırada tekrar bir tokat daha atması üzerine Sude Çınar ağlayarak bir üst sınıfta okuyan abisi Batuhan Çınar’a Tacettin abinin kendini dövdüğünü söyler.

Batuhan Çınar, müstahdeme sen nasıl kardeşime vurursun buna hakkın yok demesinin ardın Müstahdem Tacettin Acar, Batuhanı iteleyerek duvara çarpar.

 Okul sonrası eve dönen öğrenciler durumu Anne Zuhal Çınar ve Baba Muhammet Çınar’a anlatırlar,ancak bir süre sonra rahatsızlanan küçük Sude Akçakoca Devlet hastanesine kaldırılır.

Hastane doktoru Sude’nin yanağında şişme olduğunu fark etmesi sonucu darp raporu verir.

 Anne Zuhal Çınar ve Baba Muhammet Çınar,Çocukları Sude ve Batuhan’ı yanlarına alarak Akçakoca İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek pedagog eşliğinde okulun müstahdemi hakkında suç duyurusunda bulunarak şikayetçi oldular.

Anne Zuhal Çınar,Olayla ilgili okula gittiğini ve okul müdüründen olayın geçtiği saatlerde okul kameralarından her şeyin rahatlıkla görüldüğünü ifade ederek,Okul müdürünün duyarsızlığı konusunda şaşkına döndüğünü söyledi.

Akçakoca İlçe Milli eğitim Müdürü Ömer Ezer, olayla ilgili soruşturmanın başlatıldığını ifade ederek gerekli çalışmaların hızla sürdüğünü belirtti.

Yorumlar

Yorumlar
Abdullah gubul adamdır
ads 1.11.2018 - 09:45:41
durun bakalım diğer tarafı da dinlemek lazım, çocukların doğru söylediği ne malum ? suçluysa cezasını çeksin tabi. bu örnek için konuşmuyorum ama o kadar gevşek omurgasız şerefsiz veli profilleri var ki 2 dakkada uyduru verir. iyi araştırılması lazım kimsenin hakkı yenmesin kamera görüntüsü yokmuymuş ona baksınlar
Sayın müdür aynı uygulama senın evladına olsa bu kadar duyarsız kalırmıydın. Yazıklar olsun sana ve eğitim anlayışına. veliden önce senin sahiplenmen gerekirdi evladımızı. kimlere evlatlarımızı teslim ediyoruz be kimlere.
esentepe 31.10.2018 - 21:20:07
Ömer ezere kaldıysa işimiz vay akçakocanın haline, bundn bi cacık olmaz
esentepe 31.10.2018 - 21:20:07
Ömer ezere kaldıysa işimiz vay akçakocanın haline, bundn bi cacık olmaz
yeni