Back To Top
DÜZCE VEKİLLERİ SEYRETTİ, ENGİNYURT FINDIĞI YİNE GÜNDEME TAŞIDI video haber...

DÜZCE VEKİLLERİ SEYRETTİ, ENGİNYURT FINDIĞI YİNE GÜNDEME TAŞIDI video haber...

 - 7 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.10.2018
DÜZCE VEKİLLERİ SEYRETTİ, ENGİNYURT FINDIĞI YİNE GÜNDEME TAŞIDI video haber...
- A +

 Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Enginyurt TBMM’de fındık alımı ve fındık konuşması yaptı.

 MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt TBMM'de gündem dışı söz alarak, Fındık konusunda 8 milyon fındık üreticisinin sıkıntılarını aktardı..

AK Parti ve MHP Düzce milletvekillerinin ağzını bıçak açmazken, Ordu Milletvekili Enginyurt kitabın tam ortasından konuştu…

İŞTE O KONUŞMA

Yorumlar

Yorumlar
akp ye oy vermeyin tek adam rejimine geçince çok sıkıntı yaşayacağız tayyip erdoğan ne derse o olacak meclis yetkisiz olunca sıkıntıları siraladigimuzda buzz vatan haini diyenlere şimdi diyorum ki oyunun RABBİM SİZİ DAHA BETER ETSİN ....
Akçakocalı 10.10.2018 - 12:43:09
Yerel seçimlerde görüşmek dileğiyle diyorum. Bizi düşünmeyeni biz sandıkta gömeceğiz. Yeter artık vatandaşın sırtından geçinmek. Millet Vekilinin yetkisi yok, Bakan yok. Tek adam ne derse o oluyor. Fındık ile ilgili ulaştırma Bakanı açıklama yapıyor, tarım bakanı piyasada yok. Artık Bakanların korkuları var, Başkanın dediğini yapmayan lafının üstüne laf söyleyen meclis dışı kalıyor, eskiden bakanlıktan düşse bile Millet vekilliği devam ediyordu, yani korku yoktu. Çiftçiye sahip çıkmayan aç kalır.
Vatandaş 10.10.2018 - 11:02:22
İşte meclisin yetkisizleştiğinin bir örneği.Ağzınla kuş tutsan fayda yok.Tepedeki ne derse o.Boşuna 600 vekil boşuna maaş.
Bizim vekil nerde
BU ADAMA KULAK VERİN... İŞİNİZ ZOOORRRRR
Cumhur 9.10.2018 - 22:47:02
TBMM yetkisini tek bir kişiye devredip sonra o kişiden ne olur Fındık fiyatını belirleyin demek ne kadar Demokratik....? Yani Mecliste konuşsa ne olur konuşmasa ne olur, AKP'li vekillerde çıt yok, Demokratik bir ülkenin Milletvekili Köylüsünün, Fındık üreticisinin hakkını aramak için seçilmedi ise o Milletvekili niye seçildi, 600 Milletvekili seçildi ama hepside Sayın Cumhurbaşkanım ne olur diye yalvarıyor. O Zaman bu Milletvekillerine niye maaş ödeniyor, niye seçildiler ki, Vatandaş zaten CİMER'den yazıyor ulaşıyor, Köylü kendi gider yalvarır. Milletvekilleri yetkisiz ve etkisiz olursa, Milletin kendisi de aynı durumdadır.Vatandaş; Vatandaşlık haklarını bir daha gözden geçirmesi lazım değil mi. "Bir insanın kendine yaptığı kötülüğü, yedi cihan bir araya gelse yapamaz" derler. Ne kadar doğru değil mi.
Fındıkçı 9.10.2018 - 22:44:36
Şu anda mecliste olanların nasıl olsa işleri bitti.Ama sayın vekilin dediği gibi 2019 seçimlerinde hangi yüzle vatandaşın karşısına çıkacaklar görecez.Akçakocaya geldiklerinde üreticiye ne anlatacaklar.Halkın temsilcisi değillermi neden meclise gittiler.eğer kendi bölgesindeki insanların sorunlarıyla uğraşmıyacaklarsa neden vekil oldular.
yeni