Back To Top
Engelli çocuk ve ailelere İstanbul Boğaz turu

Engelli çocuk ve ailelere İstanbul Boğaz turu

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.10.2018
Engelli çocuk ve ailelere İstanbul  Boğaz turu
- A +

 Akçakoca Belediyesi, Kültür Turları kapsamında  düzenlediği etkinlikte; 63 bedensel engelli çocuk ve aileye  tekneyle ‘Boğaz Turu’ yaptırdı. 

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin  uğurlamasıyla Akçakoca’da hareket eden otobüste bulunan engelli çocuklar ile ailelerini, İstanbul’da Üsküdar Belediye  Başkan yardımcısı Mete Yapıcı  karşıladı.

Akçakoca Belediyesi,  63 engelli çocuklar ve aileleri Akçakoca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün  organizasyonuyla, İstanbul boğaz turuna getirdi.

Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, sabah 9.00'da hareket eden otobüslere gelerek engelli çocuklarla ve aileleriyle tek tek ilgilendi ve yolcu etti. Başkan Yemenici, tura çıkan ailelere güzel bir boğaz turu havası almalarını diledi.

Akçakoca’da yola çıkan kafileyi, kendisi de Akçakocalı olan Üsküdar Belediye  Başkan yardımcısı Mete Yapıcı  karşıladı. Akçakoca’dan gelen misafirlerle tek tek  ilgilenen Yapıcı, Üsküdar Belediyesine ait olan gezi teknesinde Akçakoca’dan gelen misafirlere hosgeldiniz konuşması yaptı.

Üsküdar Belediyesi tarafından görevlendirilen rehber tarafından İstanbul boğazı gezisi boyunca anlatım yapıldı.

Aileler Boğaz’ın eşsiz manzarasını görme imkanı buldu. 

Yorumlar

Yorumlar
Nevzat ORHAN 9.10.2018 - 15:04:37
Bu yapılan uygulama sosyal belediyecilik örneği.Başkanı kutlamak lazım.İler ki zamanlarda yaşlılara da böyle imkan tanınırsa iyi olur.
yeni