Back To Top
Anketlerde Sarıcan İsmi…

Anketlerde Sarıcan İsmi…

 - 6 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -5.10.2018
 Anketlerde Sarıcan İsmi…
- A +

Cüneyt Yemenici ile AK Parti’nin seçim kazanma ihtimalinin olmadığını düşünen AK Parti üst yönetimi,  Akçakoca’da aday arayışına girdiği öğrenildi.

Yerel seçimlere aylar kala Akçakoca  siyasetinde baş döndüren gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. AK Parti tarafından yaptırıldığı iddia edilen ankette, Akçakoca’da  yaşasın ya da yaşamasın kamuoyunun yakından tanığı siyasetçi, işadamı ve bürokratların isimleri vatandaşlara soruluyor.

Yerel seçimler öncesi saha çalışmalarına  ağırlık veren AK Parti mevcut belediyelerini koruyup muhalefet belediyelerini de alabilmek için ülke genelinde geniş çaplı kamuoyu anketleri düzenliyor. Gerek telefon ile gerekse sahada yapılan anketlerden sürpriz isimler çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde AK Parti tarafından yaptırıldığı iddia edilen ankette, Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Faruk Özlü’nün bir dönem danışmalığını yapan Burçin Sarıcan’ın da adının geçtiği gelen bilgiler arasında.

Başından beri halk içinde  karşılığı olan  isimlere öncelik vereceğini  duyuran AK Parti,  bir yandan kamuoyu anketleri ile haklın nabzını ölçmeye çalışarak seçimi kazanabileceği en güçlü aday ile yarışa girmek istiyor.

Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kurulan Ak Parti’nin Akçakoca ilçe teşkilatı Kurucu Üyesi ve Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı yapan Burçin Sarıcan’ın adının kamuoyu anketlerinde vatandaşlara sorulması,  Burçin Sarıcan ismine genel merkezin sıcak baktığı yorumlarına neden oldu.

Yorumlar

Yorumlar
bi daha oy alırsınız :))
Tanıdığım en mütevazi en alçak gönüllü en güzel insanlardan biti.Akçakocanın sokak sokak havasını bilen hizmete aç kardeşim Allah yolunu açık eder inşallah
Bu mu halkta karşılığı olan isim. Bunka mı almayı düşünüyor akparti belediyeyi. Bari mhp ile ittifak yapıp okanı seçtirsinler daha iyi.
tövbe estafurullah Aklımızla oynamayın
Hatta hiç kalır
Ankara 5.10.2018 - 22:43:50
hafif kalır...
yeni