Back To Top
AKÇAKOCA PLAJLARI DENİZE GİRİLEBİLİR KALİTEDE

AKÇAKOCA PLAJLARI DENİZE GİRİLEBİLİR KALİTEDE

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -4.9.2018
AKÇAKOCA PLAJLARI DENİZE GİRİLEBİLİR  KALİTEDE
- A +

 Akçakoca’da deniz suyu temiz çıktı. Düzce Valiliği, Düzce İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde yapılan deniz suyu ölçümlerinin pozitif olduğunu söyledi.

Düzce Valiliği Akçakoca Toplum Sağlığı Merkezi tarafından ; Kumpınar plajından , Martı plajından , Akevler plajından , Çınaraltı plajından, Değirmenağzı plajından, Kadınlar plajından , Ceneviz Kalesi plajından , Edilli plajından, Kalkın plajından, Karaburun plajından, Melenağzı plajından deniz suyu numunesi alınarak Düzce İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde tahlilleri her on beş günde bir yapılmaktadır. Yapılan tahlil sonuçları resmi internet sitesinden http://yuzme.saglik.gov.tr/ adresinde yayımlanmaktadır.   

İnternet adresinde belirtildiği gibi,Akçakoca’nın deniz suyu mükemmel ve iyi standartta olan sonuçlardandır. Plajlarda yüzme suyu kalitesi açısından sıkıntı görülmemektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Vatandaş 4.9.2018 - 17:30:58
Bugün çuhallı plajında deniz pislikten köpükten geçilmiyor.Dünde öyleydi.Yağmur yağmamasına rağmen deniz suyu yeşilimsi eskiden deniz çabuk durulurdu .Bu işte bir gariplik var.İnşallah mikrop yoktur.Üst yazıya bakılacak olursa çuhallı plajından tahlil için numune alınmamış.
Çuhallılı 4.9.2018 - 11:49:59
Halkın en çok rağbet ettiği Çuhallı plajından neden numune alınmamış.Özellikle Bahçe Kafe önünden .Kumsala karışan lağım suyu nereye gidiyor.Birde buradan numune alınsaydı.
yeni