Back To Top

Turizm şehri Akçakoca’ya yakışmayan görüntüler

Turizm şehri Akçakoca’ya yakışmayan görüntüler

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -18.8.2018
Turizm şehri Akçakoca’ya yakışmayan görüntüler
- A +

TUVALETLER MİKROP SAÇIYOR!

 Barınak içinde  yer alan tuvaletlerin içler acısı hali, tepki yarattı. Akçakoca Belediyesi tarafından suyu kesilen tuvaletlerin son halini fotoğraflayan Akçakocalılar, belediye seslenerek ya tuvaleti yıkın ya da bir görevli ile birlikte suyunu bağlayın dediler.

Akçakoca Şehir merkezine yapılacak kentsel dönüşüm projesi kapsamında suyu kesilen umumi tuvalet mikrop saçıyor.

Kapısı kırık, lavabosu, duvarları ve zemini pislik içinde olan  tuvaletler, adeta mikrop yuvasına dönüşmüş durumda. Görüntülerin Akçakoca’ya yakışmadığını söyleyen vatandaşlar, belediye yetkililerine  seslenerek ya tuvaletin suyunu bağlayın ya da acilen yıkın uyarısında bulundular.

Merkeze en yakın umumi tuvaletin Merkez camii altında olduğunu söyleyen vatandaşlar, vakit geçirmeden şehir merkezine umumi tuvalet yapılması talebinde bulundular.

Yorumlar

Yorumlar
asd 20.8.2018 - 02:30:22
biri tıkanmış lavaboya kusar biri tıkanmış helaya s.çar bu mendeburlarda gram şeref yok vatana millete hep zarar sabun yapacan bu terbiyesizleri!
Sevınc asan 19.8.2018 - 16:51:46
Belediyemizin yaptigi o kadar güzel hizmetler varki bunuda çözer kaos yaratmayın
Ohhh olsun size aktroller nasıldı futbol takımı gibi parti tutmak yaparsa ak parti yapar öylemi hastanenin durumu belli pazar yeri içler acısı yollarda arabadan yürünmüyor sahiller inşaatla kapatıldı yaz yaz bitmez ohhh olsun size yaparsa ak parti yapar öylemi