Back To Top

Akçakocalı Sezai, tekerlekli sandalyesine kavuştu…

Akçakocalı Sezai, tekerlekli sandalyesine kavuştu…

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.8.2018
 Akçakocalı Sezai, tekerlekli sandalyesine kavuştu…
- A +

Akçakoca İlçesinde ikamet eden 38 yaşındaki engelli Sezai Uçar’a, hayatının bir parçası olan ve günlük yaşantısında çektiği sıkıntıları aşmak için gerekli olan akülü tekerlekli sandalyesinin arızalanması üzerine, kendisine AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin ve değerli eşi Fatma Keskin yenisini hediye etti.

Akçakoca İlçesine ikamet eden engelli Sezai Uçar, “Bir süre önce hayatımı devam ettirmek ve günlük hayatta yaşadığım sıkıntıları aşmak için kullandığım akülü tekerlekli sandalyem arızalandı. Çok mağdur oldum. İmdadıma Hikmet abi ve değerli eşi Fatma abla yetişti. Sağ olsunlar akülü aracımı bana teslim ettiler. Kendilerine şahsım adına çok teşekkür ederim. Düzce’mize hizmet için gece gündüz demeden çalışan il başkanımızın hediye ettiği akülü sandalye sayesinde bir engelli olarak günlük hayatı daha rahat geçireceğim” dedi.

Akülü tekerlekli sandalyeyi AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin ve değerli eşi Fatma Keskin engelli Sezai Uçar’a teslim ettiler.

Yorumlar

Yorumlar
ERDEMM 13.8.2018 - 15:09:01
HAYIR YAPMAKTAN ÇOK REKLAM YAPMAK OLSUNÇ SİZİN DİN HAKINDA BİLGİNİZ SIFIR. KAFA KAPATMAKLA DİN OLMUYOR BACILARIM
Bir kerede yaptığınız iyiliğin reklamını yapmayın hayır için yapın ama sizin için yaptığınız birşeyi reklam için yapmak hayır için yapmaktan daha önemli!!!