Back To Top
GÖNÜLLERE DEĞEN BELEDİYE BAŞKANI ARANIYOR

GÖNÜLLERE DEĞEN BELEDİYE BAŞKANI ARANIYOR

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -10.8.2018
GÖNÜLLERE DEĞEN BELEDİYE BAŞKANI ARANIYOR
- A +

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, AK Parti İlçe Başkanı Dergah Akça ve yerel yönetimler sorumlusu Yaşar Hoşbaş’ın da katıldığı toplantıda, Gönül Belediyeciliği konuşuldu.

Ak Parti teşkilatları bir yandan 18 Ağustos Cumartesi günü yapılacak Genel Merkez 6.Olağan Kongre’ye hazırlanırken, bir yandan da tüm hızıyla 2019 Mart yerel seçimlerine hazırlanıyor. Bu kapsamda Ak Parti Düzce Teşkilatı’na Ankara’dan yoğun ziyaretçi trafiği yaşanıyor.

Geçtiğimiz hafta Düzce’ye gelen 27. Dönem Milletvekili Fuat Köktaş’tan sonra bugün de AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, Düzce Teşkilatını ziyaret etti.

Ak Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin tarafından karşılanan Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, parti binasında, 2019 Yerel Seçimleri konusunda bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıya, Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Genel Meclisi Başkanı Ayfer Yılmaz, Ak Parti Düzce Yerel Yönetimler Başkanı Murat Ayyıldız, il gençlik kolları ve kadın kolları başkanları, ilçe ve belde belediye başkanları, ilçe ve belde başkanları ve ilçe yerel yönetimler başkanları katıldı.

Toplantıda konuşan AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi; AK Parti olarak yerel seçimlere çok önem verdiklerini ve en iyi şekilde hazırlanarak seçimlere gireceklerini söyledi.

 Ak Parti Genel Merkez olarak belediyelerin hizmetlerini takip ettiklerini belirten Mehmet Geldi, vatandaşa daha iyi hizmet verebilmeleri için destek verdiklerini ifade etti.

“Ak Parti olarak 14 yıldan beri yerel yönetimlerde çok başarılı çalışmalara imza attık” diyen Geldi, konuşmasını şöyle sürdürdü: “ Cumhurbaşkanımız Sayı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde başlattığı reformlar,  AK Parti iktidara gelmesiyle Tüm Türkiye’de devam etmiştir. Biliyorsunuz, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yerel yönetimlerde gönül belediyeciliğini başlatmıştır.  Cumhurbaşkanımızın başlattığı “gönül belediyeciliği” anlayışını tüm belediyelerimizde uygulamaya gayret göstereceğiz ve gönüllere değen bir belediyeler olma gayretinde olacağız.” Şeklinde konuştu.

Toplantıdan sonra AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, İlçe belediye başkanları, ilçe başkanları, ilçe yerel yönetimler başkanları ile ikili görüşmelerde bulunarak,   Düzce ve ilçelerde yapılan hizmetler ile ilgili bilgiler aldı.

Yorumlar

Yorumlar
Akçakocalı 10.8.2018 - 17:45:26
Akçakoca yandaşlara parsellenmiş siz neyin kavgasını veriyorsunuz hertaraf beton olmuş memlekette yeşillik kalmamış iki asfalt dökmekle olmuyor AK müteahhitler nereyi kazalım da rant sağlayalım onun derdinde memleket bitmiş şimdiye kadar AK partiye destek vermiş kiş,i olarak ailem ve çevrem bu yönetime çok zor destek olmamız çünkü bu memlekette yaşayan biri olarak torunlarımıza bırakacağımız yeşillik bırakmadılar en basit örnek merkez cami ve çevresine bakın kumsalı parsel parsel ranta döndürdüler sezonluk dünya kadar kira aldılar ama bir duşakabin wc yapmadılar çuhallıda millet kıçını tuta tuta cami tuvaletine yetişiyor kaldırımlar işgal edildi merkeze bakın balıkçı önünden geçemiyon masalar atılmış yaşlısı engellisi çoluk çocuğu kaldırımı bırakıp ana yoldan yürümek zorunda kalıyor bir kaza olsa sorumlusu kim en pahalı suyu tüketiyoruz Fikret Albayrak zamanında 2 ayda alınan 5 tl sayaç bedelini haksız bulan sayın yemenici bu parayı kaldırdı kendisi ne yaptı evde olsanda olmasanda su tüketsende tüketmesende evsel atık adı altında deli dumrul vergisi gibi para almaya başladı söylediklerine bak yaptığı icraatlara bakınız seçim zamanı Akçakocaya bi çivi çakılsa halka soracam dedi ama duyan yok ha belki sormuştur etrafındaki yandaşlara bu dönemde en fazla alkollü mekan açıldı çuhallı sahilindeki otelin önüne bakın kumsal nasıl ranta dönüştürülüp işgal ettirilmiş kim bunlar akrabaları olmasın kumsalda canlı müzik masalar atılmış içkiler kırla oh ne ala memleket helal olsun AK belediyeye eyyy reis bir görsen ne hale geldi memleket sana bu manzaraları gönderelimde gör AK belediyeyi.Bu memlekete acilen imar değişikliği yapacak ranta imkan vermeyecek doğayı ve yeşili seven parti gözetmeksizin kim bu memleketi seven biri varsa geleceğimiz için o kişiyi desteklersek bu memleket kısmen tahribattan kurtulmuş olur.Burda tek başkan vardı o da Nazmi Çiloğluydu hiç olmasa bu kadar Akçakocayı betonlaştırmamıştı.Fikret Albayrak döneminde başlayan imar değişikliği ile betonlaşma yemenici döneminde büyük bir hızla devam etmektedir.Buda Akçakocada çoğalan müteahhit sayısından belli olmaktadır.Allah sonumuzu ve gelecek nesilleri kurtarsın
yeni