Back To Top
Yemenici Söz Verip Noktayı Koydu… Bayram Öncesi Sahil Yolu Ulaşıma Açılacak!

Yemenici Söz Verip Noktayı Koydu… Bayram Öncesi Sahil Yolu Ulaşıma Açılacak!

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.8.2018
Yemenici Söz Verip Noktayı Koydu… Bayram Öncesi Sahil Yolu Ulaşıma Açılacak!
- A +

Bugüne kadar onlarca bakan ve kamu görevlisini yarın bitecek diye söz verdiği encak 30 yıldır bir türlü tamamlanamayan Akçakoca Karasu sahil yolu için son söz veren Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici oldu. Başkan Yemenici, Kurban Bayramına 12 gün kala yolun bayramda araç trafiğine açılacağı sözü verdi.

Sahil yolu müteahhidinin şantiyeyi kapatarak çalışmaları durduğu Akçakoca Karasu yolu için Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici söz verdi…

KALAN 500 METREYE BAYRAM ÖNCESİ ASFALT DÖKTÜRECEK

Başkan Yemenici, karayolları yetkilileri ile sürekli istişare içinde olduğunu belirterek, asfalt döşenmeyen 500 metrelik bir bölümün kaldığını ve kalan bölümün de Kurban Bayramı öncesinde tamamlanacağını sözünü verdi.

SÜREKLİ İSTİŞERE HALİNDE

Yemenici yaptığı değerlendirmede son olarak karayolları yetkilileriyle çalışmalara yönelik sürekli temas halinde olduğunu ifade ederken, çalışmaların bayram öncesinde tamamlanacağını, vatandaşların bayram tatilinde yeni yolu kullanacakları yönünde yetkililerden bilgi aldığını da sözlerine ekledi.

ASFALT EKİPMANI BAŞKA BÖLGEYE KAYDIRILDI

Bildiği gibi ödenek alamadığı için sahil yolunda çalışmaları durduran müteahhit firma yetkilileri, asfalt şantiyesini ve makinelerini başka bir bölgeye kaydırmıştı.

PAŞALAR’DAN AKÇAKOCA’YA SIRTIMIZDA TAŞIRIZ

Başkan Yemenici’nin yerel medyaya yaptığı açıklamayı değerlendiren bölgede yaşayan halk, keşke başkanımız  verdiği sözü tutup yolu açtırsa da  onu Paşalardan Akçakoca’ya kadar sırtımızda taşırız. Ancak, yolda şu anda hiçbir çalışma yok. 500 metrelik sıcak asfaltın dışında yarım kalan 200 metrelik istinat duvarı işi de var. İnşallah 12 günde tamamlanır herkes rahat eder “ değerlendirmesinde bulundular.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni