Back To Top
AK PARTİ VE YEMENİCİ’YE ZARAR VEREN BU UCUBE NEDEN HALA ORADA!?

AK PARTİ VE YEMENİCİ’YE ZARAR VEREN BU UCUBE NEDEN HALA ORADA!?

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.8.2018
AK PARTİ VE YEMENİCİ’YE ZARAR VEREN   BU UCUBE NEDEN HALA ORADA!?
- A +

Geçtiğimiz yaz sezonunda, mavi bayraklı olmasıyla övündüğümüz Akçakoca Çuhallı plajına kondurulan baraka bütün tepkilere rağmen yerinde duruyor.

Yerel medya,  günlerdir Çuhallı plajındaki barakayı gündemde tutuyor. MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın eleştirerek gündeme yeniden getirdiği barakaya Akçakoca kamuoyunda tepkiler çığ gibi yükseliyor.

Taraflı tarafsız her kesim… Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin kamuoyunun vicdanını yaralayan bu uygulamaya son vermesi için  adım atmasını, en azından açıklama yapmasını beklerken o ve kurmayları sessiz kalmayı yeğliyor.

Sükut ikrardan gelir misali Başkan Yemenici ve kurmayları, üç maymunu oynamayı sürdürüyor.

Bilindiği gibi,  Üç maymun deyimini,  biri ya da birilerinin  olaylara karışmak istemediklerinde takındıkları tavrı  anlatmak için kullanılan bir emoji olarak  biliyoruz.

AK Parti’ye ve Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’ye zarar veren  bu ucube daha ne kadar ve ne zamana kadar orada kalacak?

Yorumlar

Yorumlar
Çok çirkin bir görüntü. Buna nasıl izin veriliyor. İzin veren kişi adeta kendi altını oyuyor.
Çuhallılı 9.8.2018 - 10:32:14
Cüneyt in gücü yetmez onun gücünün yettiği yerler belli o değil mi kumsalı parselleten kaldırımları parselleten yürüyüş yollarını parselleten artık ok yaydan çıktı o zora geldimi sessiz kalır
SAYIN ESKİ VEKİLE İLETİN YA MİLLİ EMLAKTAN KİRALAMA SÖZLEŞMESİNİ GÖSTERSİN... BASINA... YA DA BU UCUBE YAPI SİZİ DAHA FALZA YORMASIN...
yeni