Back To Top
AKÇAKOCA KARASU SAHİL YOLUNDA ÇALIŞMALAR DURDURULDU...

AKÇAKOCA KARASU SAHİL YOLUNDA ÇALIŞMALAR DURDURULDU...

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.8.2018
AKÇAKOCA KARASU SAHİL YOLUNDA ÇALIŞMALAR DURDURULDU...
- A +

 Akçakoca Karasu sahil yolunun müteahhidi, şantiyeyi kapatıp makine parkını başka bir bölgeye taşıdığı  iddia edildi.

Önce Ramazan Bayramında yetişmeyince önümüzdeki Kurban Bayramında araç trafiğine açılacağı söylenen sahil yolunda çalışmalar durdu. Şantiye sahasında incin top oynuyor.

Sahil yolunun müteahhidinin, ödenek alamadığı için kalan 500 metre yolu asfaltlamadan şantiyeyi kapattığı iddia edildi. 

Bölgede yaşayan halk, 500 metre yola asfalt serdirmeyi beceremeyen, ama lafa gelince mangalda kül bırakmayan AK Parti’nin Akçakoca siyasetine ateş püskürüyor.

Şantiyede hiçbir yetkiliye ulaşamadıklarını söyleyen bölge halkı, yolun tamamlanması için gerekli olan ödeneğin aktarılmasında Ankara’da işi takip etmeyen AK Partili siyasetçilerden umudunu da kesmiş durumda.

Konuyla alakalı hiçbir yetkili açıklama yapmaktan kaçınırken, sıcak asfalt dökülecek 500 metrelik yolun ne zaman tamamlanacağı ise  belirsizliğini koruyor.

Yorumlar

Yorumlar
BAKIN MELENAĞZI'LILAR KİMSEYE BENZEMEZ. OKUMA VE EĞİTİM DÜZEYİ ORANI EN YÜKSEK KÖYDÜR. İÇİNDEN ÇOK ÖNEMLİ İSİMLER ÇIKMIŞ VE DEVLET KADEMELERİNİN ÖNEMLİ YERLERİNDE GÖREV ALMIŞTIR. MİLLETVEKİLİ VAR, PAŞASI VAR, BELEDİYE BAŞKANI VAR, KÖKLÜ VE GÜÇLÜ İŞ ADAMLARI VAR, AVUKATLARI VAR, VALİSİ VAR, GAZETECİSİ VAR, KANAAAT ÖNDERLERİ VAR. VAR DA VAR YANİ. KOMŞU KÖYÜMÜZ MELENAĞZI NI İYİ BİLİYORUZ. BİZCE SABIRLARI ZORLAMAYIN. YOL KONUSUNDA KOMŞU KOYUMUZU ASLA VE ASLA YANLIZ BIRAKMIYACAĞIZ. BU BİZLERİN DE SORUNU. PAŞALAR, KALKIN, HEMŞİN, YENİCE, KARATAVUK, UĞURLU, TAHİRLİ, NAZIMBEY. BİR ÇOK KÖYÜN ORTAK SORUNU. MELENDE SULAR YÜKSELİYOR. DEMİŞTİ DERSİNİZ. BU KADAR EZİYET OLUR MU YA. YAZIKTIR, AYIPTIR, GÜNAHTIR..BİTİRİN ARTIK ŞU YOLU DA MİLLET SİZİ CANI GÖNÜLDEN ALKIŞLASIN OMUZLARA ALSIN.
Akçakoca da siyaset mi var ki iflas etsin. Akçakoca da siyasetin başını tutanlar şantiye değil RANTiYE derdindeler maalesef.
Bu yolun melene bağlandığını görebilecek miyim acaba diye düşünüyorum atamda derdi biz görmeyiz oğlum diye yıllar geçiyor umarım görebiliriz.
yeni