Back To Top
AKÇAKOCA HALKINA MÜJDE! TOPLU TAŞIMAYA KALİTE GELİYOR

AKÇAKOCA HALKINA MÜJDE! TOPLU TAŞIMAYA KALİTE GELİYOR

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -13.7.2018
AKÇAKOCA HALKINA MÜJDE! TOPLU TAŞIMAYA KALİTE GELİYOR
- A +

Akçakoca - Düzce- Ereğli- Kocaali- Karasu arasında toplu taşıma hizmeti veren 6 firma, radikal bir karar alarak bütün araçları günümüz teknolojisine uygun hale getirme kararı aldı. 60 gün içinde yenilenecek araçlar ile müşteri memnuniyeti en üst sevviyeye çıkarılacak...

  Bugün Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Pazvant ile Akçakoca Şoförler Odası Başkanı Mehmet Alev’in şahitliğinde 6 firmanın temsilcileri bir araya geldi.

Toplantıya Akçakoca Özgür Turizm adına Özgür Ustabaş, Akçakoca Birlik adına Cezmi Sarıoğlu, Akçakoca Turizm adına Muzaffer Ustabaş, Akçakoca Ezel Nak. Adına İbrahim Küçük, Düzce Ot. Min. Koop adına Nihat Parlak ve Akçakoca Parlayan Kent adına Barış Öztürk, üzerinde uzlaşma sağladıkları 21 maddelik protokolü, Mehmet Pazvant ve Mehmet Alev’in yedi eminliğinde imza altına aldılar.

Yapılan protokol gereği 6 firmaya ait 79 araç satılarak yeni alınacak 16 araçlık havuz oluşturulacak. Son sistem olacak araçlarda kamera ve araç takip sistemi gibi müşteri güvenliğini öne çıkaran bütün detaylar olacak.

Akçakoca Ulaşım Şirketi adı altında bir araya gelecek 6 firma temsilcisini temsilen şirket yönetiminde İsa Üçüncüoğlu, Seyfi Parlak, İbrahim Küçük, Nevzat Sarıoğlu ve Mahmut Gören olacak. Şirket başkanlığını İsa Üçüncüoğlu yapacak.

Şirketi Muzaffer Ustabaş, Barış Öztürk ve İshak Sarığlu denetleyecek.

Şirket tüzüğünde Akçakoca Belediyesinin çalışma tüzüğü esas alınacak.

İŞTE DETAYLAR

Yorumlar

Yorumlar
şöförler çok kaba, sorulara doğru dürüst cevap vermiyorlar.
Akçakocalı 13.7.2018 - 23:02:35
Hani nerede vatandaşla ilgili kalite göremedik mesela ayakta yolcu alınmayacak en önemli olan bu yoksa eskiden olduğu gibi neden fazla yolcu alıyorsun dendiğinde şöföre vatandaş yolda kalmasın mı diyecek 15 kişilik araca 25 kişi mi binecek vatandaşı memnun edecek kalite ilgili bir madde yok.olmasıda beklenmez zaten para para para vatandaş ezilsin büzülsün önemi yok
yeni