Back To Top
RUHEN DE BEDENEN DE BURALARA AİT DEĞİLSİN…

RUHEN DE BEDENEN DE BURALARA AİT DEĞİLSİN…

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -1.7.2018
 RUHEN DE BEDENEN DE BURALARA AİT DEĞİLSİN…
- A +

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim öncesi  tüm vekil adaylarından  taahhüt aldı. Her vekil haftada 4 gün Ankara'da, 3 gün seçildiği illerde ki 'irtibat ofislerinde' olacak. Vatandaşın sorunlarıyla ilgilenecek talimatı vermişti.

Erdoğan’ın talimatının ardından seçim çalışmaları döneminde AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, eski Bolu Caddesi üzerinde milletvekili ofisi açtı. Keşir, açılışa Bakan Faruk Özlü’yü de davet ederek ofisini Bakan Özlü’ye açtırdı.

Bakan Özlü açılış sırasında yaptığı açıklamada “Ak Parti'nin milletvekilleri yasama süreci içerisinde Ankara'da mecliste olacaklar, yasama dönemi olmadığı günlerde; cuma, cumartesi, pazar ya da pazartesi 3 gün memleketlerinde olacaklar. Vatandaşla beraber olacaklar. Bu maksatla da bir ofis açacaklar. Her bir milletvekilimizin bir ofisi olacak. Her ofiste sürekli çalışan personel olacak. Her zaman açık olacak “ demişti.

İşte size Ayşe hanımın son  icraatı...

18 Haziran'da açılan Ayşe Keşir'in ofisi 10 gün sonra kapatıldı, kiralık ilanı yapıştırıldı…

Düzcelilerin kahır ekseriyetinin Ayşe Keşir'e ithal vekil eleştirisi son icraat ile boşa çıkmamış oldu.

Sayın Keşir'in Düzce’de evi dahi yok. Evi, kocası, çocukları Ankara'da.. Ruhen ve Bedenen Düzce'ye ait değil.

İşte bu zihniyet Ak Partiye kaybettiren zihniyettir.

Yorumlar

Yorumlar
mohti_laz 2.7.2018 - 01:59:29
Bu ayıp ak parti genel merkezin ayıbıdır. Birileri ile iyi geçinip adamı olmak ile vekil olunmaz hele ki ithal vekil hiç olamaz inşallah bu ayıp bir daha tekrarlanmaz Ayşe hanım ile Ankara da karşılaşmamızda ki soğukluğu bir söz de hemşehrisi olarak o gün Düzce ait olmadığının imzasını atmıştır. Umarım genel merkez 81 ilde yapmış olduğun bu hatayı bir daha tekrarlamazsın
devam 1.7.2018 - 18:18:18
Durmak yok ithalata devam=)) Dr Numa'nı Düzce Belediye başkanı olarak görmek istiyoruzzz. NOKTA!
yeni