Back To Top

ADAYLAR ZAFERDEN EMİN

ADAYLAR ZAFERDEN EMİN

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -22.6.2018
ADAYLAR ZAFERDEN EMİN
- A +

 Pazar günü yapılacak seçim için tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de nefesler tutulurken, sahada seçim çalışmalarını sürdüren Ak parti adaylarına “ Düzceliler neden sizi seçsin” diyerek mikrofon uzattık. 

Genel seçime 2 gün kala Ak Parti Milletvekili adayları saha çalışmalarına hız verdi. Köy, mahalle, esnaf, kurum ve ev ziyaretleri derken son çalışmalar, son ikna turları yapılmaya başlandı. Seçime saatler kala saha çalışmalarını sürdüren, sahada vatandaşa neden Ak Parti’yi tercih etmeleri gerektiğini anlatan  Ak Parti 1. sıra Milletvekili adayı Fahri Çakır ve 3. sıra adayı Numan Çabuk’a mikrofon uzatarak “ Düzceliler neden sizi seçsin” diye sorarak son mesajlarını aldık.

Milletvekili Adayı Fahri Çakır, Ak Parti’nin ilk Düzce Milletvekili olarak  mahcup edecek bir şey yapmadığını söylediği Düzcelilerin ciddi bir oy oranı ile destekleyeceğine inandığını belirtti.

Bu sorunun ve cevabının çok kapsamlı olduğunu söyleyen Çakır, “ Düzceliler öncelikle birinci derecede Cumhurbaşkanımıza oy verirler diye düşünüyorum. Sırtımızdaki forma Ak Parti forması, Ak Parti bir marka, markaya oy verirler diye düşünüyorum. Bu markanın ben 2001 yılında Düzce’de kurucusuyum. Bir dönem milletvekilli yaptım. Düzcelilerin başını eğdirecek, mahcup edecek, ah vah ettirecek hiçbir eyleme, söyleme imza atmadım. Geçmişimiz bugünü biraz daha ön plana çıkarttığından tecrübemizi de buna dahil ettiğimizden dolayı ortaya iyi bir netice çıkacak, bu neticeyi de Düzceliler fevkalade iyi değerlendirecek diye düşünüyorum, o nedenle oy vermelerini özellikle ümit ediyorum ve en ciddi oyu Ak Parti’nin alacağına da yürekten inanıyorum.” Dedi.

Spor sokak çıkışında bulunan seçim çadırında üye kayıt çalışmalarına katılan Ak Parti 3. sıra adayı Numan Çabuk ise sorumuzu, “ Düzce için hayallerim var” diyerek cevapladı.

Çabuk, “ son düzlüğe geldik. Halkın teveccühü çok fazla. 24 Haziran akşamı zaferimizi kutlayacağız. Düzceliler Ak Parti’ye neden oy versinin cevabı çok basit. Ak Partinin  2002’den beri yaptıkları ortada. Ak Parti kendisi ile yarışıyor. Sloganımız net yaparsa Ak Parti yapar. Bize niye versinler, Düzce’nin bağrından koptuk, Düzce’nin bir evladıyız. Kendi içlerinden çıkan bir evlada sahip çıkacaklardır. Düzce için hayallerim var. Bu hayallerimiz için bize oy vermelerini istiyoruz.”şeklinde konuştu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.