Back To Top

Zafer Teber’e Sevgi Seli

Zafer Teber’e Sevgi Seli

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.6.2018
Zafer Teber’e Sevgi Seli
- A +

24 Haziran seçimleri kapsamında köy köy gezerek projelerini ve kendisini tanıtan Cumhuriyet Halk Partisi Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı Zafer Teber, Gölyaka’nın Hacı Süleymanbey Köy’ünde yoğun bir ilgi gördü.

Daha henüz köye ayak basar basmaz ilgi odağı olan Teber’e köy halkı yakın temas kurdu. Köy halkının bu ilgisiyle karşı karşıya kalan Teber, şaşkınlığını gizleyemedi. Cumhuriyet Halk Partisi Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı Zafer Teber, köy kahvehanesine hem erkeklerin hemde bayanların akın etmesi üzerine kalabalığa hitap etti. Konuşmasının her sonunda alkış ile tepki alan Teber, köy halkının bu ilgisi karşısında bu işin ”TAMAM” olduğunu ifade etti.

Özellikle seçimlerde neden kendisine oy verilmesi gerektiği konusunda köylülere açıklamalarda bulunan Teber,  her toplantısında yapmış olduğu konuşması olan “Tek Adam Mı Yoksa Demokrasi Mi?” lafını yineledi.

Köy halkının da Zafer Teber’in yapmış olduğu konuşmasından memnun olduğu kendisine sormuş oldukları sorularla belli olmuş oldu. Özellikle Fiskobirlik ve Tarım politikalarında neler yapacaklarını soran köy halkı Zafer Teber’in vermiş olduğu cevaplar karşısında tatmin olmuş oldu.

Zafer Teber’in yoğun katılımla gerçekleşen yapmış olduğu kahvehane toplantısı sonunda hatıra fotoğrafı çekilerek diğer bir çalışma sahasına geçilmiş oldu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.