Back To Top

ZAFER TEBER RAHAT.. DÜZCE’DE SONUÇ 2-1

ZAFER TEBER RAHAT.. DÜZCE’DE SONUÇ 2-1

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.6.2018
ZAFER TEBER RAHAT.. DÜZCE’DE SONUÇ 2-1
- A +

CHP milletvekili adayı Zafer Teber, halkın AK Parti iktidarından memnun olmadığını belirterek, “Bu durum sandığa yansıyacaktır” dedi.

 Sonar Anket şirketinin Düzce'nin de içinde yer aldığı Batı Karadeniz bölgesi anketinde Millet İttifakı'nın seçimlerde sürpriz yaparak AK Parti'nin 16 yıllık eğemenliğine son vereceğini söyleyen Teber, CHP'nin de içinde yer aldığı Millet İttifakı'nın Düzce'den mutlaka vekil çıkaracağına inandığını söyledi.

 Teber, 16 yıllık iktidarın 24 Haziran’da sandıktan çıkamayacağını, Cumhurbaşkanlığı seçimini Muharrem İnce’nin kazanacağını, TBMM’de de Millet İttifakı’nın çoğunluğu elde edeceğini söyledi.

Gittiği her seçim bölgesinde halkın değişim istediğini  gördüğünü vurgulayan Teber, “Bu değişimin ilk işareti Düzce’den verilecek. Düzce sonucunun 2-1 olacağına inanıyorum. AK Parti bu sefer kaybedecek, elimize ulaşan anket sonuçları da bu durumu onaylıyor ” dedi.

Yorumlar

Yorumlar
zafer teber kendi de biliyor milletvekili olamayacağını, etiket/reklam peşinde... ak parti çok rahat 3-0 alır...
ali yılmaz 11.6.2018 - 12:09:04
düzcede 3-0 akp alır...chp rüya görüyor...yemeyin bizi...aç tavuk kendini darı ambarında sanırmış...chp 1 milletvekili nasıl çıkarırım telaşında... onu da herzaman olduğu gibi yine çıkaramayacak...ak parti ise 3-0 nasıl alırım derdinde...1 milletvekili peşinde değil yani...buradan hareketle, chp nin iktidar alternatifi olamayacağını çok net bir şekilde anlayabilirsiniz...adamlar iktidar olabileceklerine zaten inanmıyor...dertleri meclise nasıl bir milletvekili daha sokabiliriz...tabi iktidar olma şansları da olmadığından, bol keseden atıyorlar, yersen...bu rüya, 24 haziran akşamı biter....biz de şimdiden geçmiş olsun diyelim...