Back To Top

Mustafa Özensel’e eleştiri yağmuru

Mustafa Özensel’e eleştiri yağmuru

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -10.6.2018
 Mustafa Özensel’e eleştiri yağmuru
- A +

Mustafa Özensel’in başkanlığını yaptığı MHP ilçe teşkilatının iftar yemeği sonrası Akçakoca TV’de yayınlanan “ Masalar Boş Kaldı “ haberine yorum yapan Ülkücüler, iftar programına davet edilmemelerini eleştirdiler.

Mustafa Özensel ve yönetimine tepkiler giderek artıyor…

Göreve başladığı günden beri parti tabanı ile bir türlü uyum yakalamayan İlçe Başkanı Özensel ve ekibine ülkücü camiadan eleştiriler giderek yüksek sesle dile getirilmeye başlandı.

MHP Düzce Milletvekili adayları adına düzenlenen MHP İlçe iftarına davet edilmediklerini dile getiren ülkücüler, var olan duruma tepki göstererek ; “ bu yönetim bir şey yapıyor ne yaptığını kendileri de bilmiyor “ eleştirisinde bulundu.

İftar programından basında çıkan haberler sayesinde olduğu dile getiren bir ülkücü ise, küçücük bir ilçede parti üyesine ulaşamayan bir yönetimin seçmene hiç ulaşamayacağını dile getirerek, 24 Haziran seçimleri sonrası MHP ilçe yönetiminde tepeden tırnağa radikal bir değişimin zorunlu olduğunu dile getirdi.

Sosyal medya üzerinden yapılan sayısız yorumun tamamnında, kendilerine neden haber verilmediğini sougulayan Ülkücüler, yönetim ile parti üyeleri arasındaki koordinasyonsuzluğa dikkat çekerek, bundan sonra yapılacak etkinlikler için daha dikkatli olunmasını istediler.

Yorumlar

Yorumlar
Map bitti , anlayamiyorlar hsla
MHP 10.6.2018 - 20:14:59
Özensel'in etrafındakiler onu eritiyor. Dost olsalar elinden tutar, elini taşın altına koyalar... Dost dediğin yanındakini aşağı değil yukarı çeker..
Cumhur iftarı yapın :)))) MHP tasfiye sürecine girmiş AKP potasında eritilerek tarihin tozlu sayfalarına taşınıyor. Af çıkmıyor, AKP oylarınızı bir şekilde alıyor sandıkta ne olacak onuda görürüz. ANAP gibi yok oluyorsunuz