Back To Top

Akçakoca Devlet Hastanesinde Şikayetler Bitecek Gibi Değil…

Akçakoca Devlet Hastanesinde Şikayetler Bitecek Gibi Değil…

 - 18 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.6.2018
Akçakoca Devlet Hastanesinde Şikayetler Bitecek Gibi Değil…
- A +

 Akçakoca Devlet Hastanesindeki doktorsuzluk, personel eksikliği ve ilgisizlik yüzünden Akçakocalıların sigortası atmak üzere… Eşine yalvar yakar iğne yaptırabiildiğini söyleyen bir Akçakocalı, " bu nasıl iştir yaaa " siteminde bulundu...

Sorun üretmek için değil çözüm üretmek için oturdukları koltukları işgal edenleri bir kez daha uyarıp görevimiz yapalım, gerisi onlara kalmış…

Hastanede yaşanan sorunları dile getirdiğimiz haberlerde hastane başhekimi ile doktorlar arasında yaşanan sıkıntıları yazmış yetkililerin çözüm üretmesini istemiştik.

Ancak bugüne kadar hastane koşullarında hiçbir iyileşme belirtisi olmadığı gibi giderek daha da kötüye gidiş var.

Akçakoca TV whatsapp hattına gönderilen son ihbarda, eşinin iğnesini yaptırmak için eşiyle birlikte hastaneye giden  bir vatandaşımız, hastanedeki durumun hiç de iç açıcı olmadığını belirterek tedbir alınmasını istedi.

Koca hastanede sadece 4 personelin olduğunu söyleyen vatandaşımız, eşine zar zor iğne yaptıra bildiği söyledi.

“Abi, hanımın antibiyotik iğnesi vardı hastaneye gittik,  4 tane personel var,  bu saate iğne yapılmıyor dediler,  zorla yaptırdık bu nasıl iş abi yaa “ siteminde bulunarak bir an önce tedbir alınmasını istedi.

" Herkes benim gibi sabırlı ve sakin olmaya bilir, böyle devam ederse korkarım hasta yakınları ile  hastane personeli arasında üzücü hadisler her an yaşanabilir " uyarısı yaparak yetkilileri uyanık olmaya çağırdı.

Yorumlar

Yorumlar
rs 12/19/2018 -
bu guzel sehre bu hastane yakisiyormu Allah askina turist geliyo buraya yaziktir ayiptir adam olse girmez buraya insanlar mecbur diye boyle eziyet olmaz yani belediye baskani kaymakami milletvekili filan gelmiyormu buraya cebe indireceginize az bakin suralara rezillik insan girmeden vazgeciyo zaten
Valla ben ne zaman ihtiyaç duysam %90 işimi görüyorum.bu şartlarda bu kadar olur.basta duranlar hastane için yer arayacagina hastanenenin ve hastane personelinin sorunlarına çare bulsunlar.icini iyileştirin sonra dışına bakarsınız..
Ahmet Yarbaşı 13.6.2018 - 09:56:15
Kabahat bizdede var Önce gelen doktorların kıymetini bilelim hemen şikayet etmeye koşmayalım
halkımız doğru söylüyor hastanemizde doktor yok bide yeni hastaneden söz ediyorsunuz önce hazır hastaneye doktor gelsinde ben 6 aylık hamileyim hastanemizde bir dogum doktoru bile yok millet dogum yapmak için eregliye yada duzceye gidiyo
Akçakoca' lı 11.6.2018 - 08:44:14
Ben Akçakoca lıyım ve hastane personeliyim ve hatta Akçakoca lı olmaktan utanıyorum. gece gelen bu hasta saat 12 den sonra gelip sırf işini halletmek için antibiyotik iğne yaptırmak için beyanında bulundu diş tedavisi gördüğünü beyan ediyor ve mağdur olmasın diye (hiçte zorlanmadan) iğnesini yaptırıyor fakat bu yalancı kişi iğnenin antibiyotik değil sacede basit bir ağrı kesici olduğu görünüyor. Üstüne birde yalan beyanda bulunuyor yani çamur at izi kalsın. Ben utanıyorum sizden size doktor lazım değil veteriner yani BAYTAR lazım BAYTAR. Burada çalışan insanların iğne ile kuyu kazdığını bilmeden iftira ediyorsunuz doktorlara hakaret tehtid hatta dövmeye kalkışıyorsunuz birde burda doktor niye yok diyorsunuz ? Valla şu mubarek günde yazıklar olsun gurbetten gelip okadar okuyup çabalayım en kıymetli değer olan sağlığımız için 24 saat görev yapan bu çalışanlara misafir Akçakocanın sahiplenmesi bumu ? kardeşim saat 9 a kadar geldin de iğneni yapmayız mı dediler kafana göre ACİL SERVİS e gel sonra yalan beyanda bulun ve iftira at ohh ne alaa. Git bakalım istanbul kartal aciline ben iğne yaptırcam de ulan kapıdan giremezsin yazıklar olsun sizin gibi zihniyete. Şuan ki Başhekim kadar konuya hakim ve çalışan ve sahip çıkan bir Başhekim gelmedi hastaneye elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor bilinmeyen okadar şey varken yalan beyanla iftira ile yapılan bu haksızlıklara susmak mümkün değil. zira mevcut doktorlar ve mevcut personel de tüm olumsuzluklara rağmen elinden gelenin fazlasını yapan bu insanlara yapılan bu haksızlığı kınıyorum.
Ya başlığa insan insan yazmışsın ama daha beteri başınıza gelsin diyerek bela okuyan siz mi insansınız.Kendi işinizi layığıyla yapın da sonra başkalarına çamur atın.O ınsanlar yıllarca okuyup sınavlara girip hak kazanmış memur olmus nasıl da kıskanıyorsunuz.Akçakoca haketmiyor ama hizmeti hele ki sizin Düşüncesinizdeki insanlar asla
Nolacak yani sigortası atacakta gidip doktor hemşire mi dövecekler,Akçakocaya yakışırsa buyrun,ozaman ben Akçakocalı değilim.
Bakalım malum şahıs doğru söylüyor mu.Haber yapmadan bide hastaneye de sordun mu kardesım olay nasıl olmuş dıye.Belkide acılıyetı olmayan bı ıgne,Belkıde hıc gıtmedı hastaneye,Yapmayın emın olupta haber yapın. Belkıde asıl sızın yuzunuzden yada oyle nakor hastalar yuzunden doktor kalmıyor burda.Doktor bulamayıp Düzceye Ereğliye gıtmekten bıktım.Belkide sorumlusu sızlersınız.
Bu vatandaş açık açık tehdit etmiş.Üzücü hadiseler yaşanacak demiş.çalışan kurala uydu diye ona zarar vermeyi düşünen zihniyete zaten sağlık hizmeti verilmemeli ya siz kendinizi tedavi edin bi an önce.bu gidişle kalan personelleri de kaçırırsınız.!!
Bir de utAnmadan zorla yaptırdık diyor.belediyeye gittiğinde su işlerine bakan kişi yoksa gidip tapuyla ilgilenen çalışana mı yaptırıyorsun işini.! Ha şimdi de diyecektir ki o sağlık önemli.önemliyse gece 2de mi aklına geldi önemli olduğu.kural diye bir şey var.o insanlar 24saat hizmet veriyor orda sanki yan gelip yatıyor gibi yansıtmayın.!
INSAN INSAN 10.6.2018 - 02:16:59
BEYLER HASTANELER O SAATTEN SONRA MUSTERI KABUL ETMIYORMUS SIZDE SAYGI DUYUN ,BU NE YAHU HASTAYI MUSTERI GIBI GOREN ZIHNIYETIN YAPACAGIDA BUDUR ULKEDE O KADAR ISSIZ SAGLIKCI VAR SAGLIKCI ALSNLAR 24 SAAT CALISMASIN ZATEN 24 SAAT CALISAN SAGLIKCIDAN HASTAYA FAYDA GELMEZ ZARAR GELIR ,BU YAPILANIN DOGRU OLDUGUNU SOYLIYENLERI KINIYORUM VE ALLAH ONLARIN BASINA BETERINI VERSINKI MADUR OLAN HASTALARI ANLARLAR BELKI PARDON MUSTERILERI??
ORADA O İNSANLAR YERİ GELİYOR UYUMADAN 24 SAAT ÇALIŞIYOR GECE YARISI İĞNE OLMAZ !!!! SAYGI DUYUN 9 SAAT ÇALIŞIP YORULANLAR YADA MASADA OTURANLAR DOĞRU DÜRÜST HABER YAPIN.
Haberin başlığını doğru dürüst atın!!!!!!
Antibiyotik gece 2 de yapılmaz bizde orayı kullanıyoruz acil bişe olduğunda iğne var deyip personeli alıp gidiyor . Önce acil nasıl kullanılır onu öğrenin bilmeden milleti karalamayin . Orada o yazı varsa vardır bişe kimse keyfine yazmaz o yazıyı!!!! ACİL ADİ ÜZERİNDE PANSUMAN YERİ YADA İGNE YERİ DEĞİLDİR !!!! ACİL DEYİNCE AKLİNİZA NE GELİYOR !!!!!
İyide daha gecen ben gııtım pansuman için.Kapıda koca uyarı yazısı var görmedinizmi? Ordaki saatlere uyacaksınız kardesım..
vatandaş 9.6.2018 - 14:36:54
Yetkililerin partililerin işleri çok onlar iftarda yiyecekler içecekler olur olmaz açılış yapacaklar taksi durağı kafe ey allahım allah sonumuzu hayır etsin lafa geldimi mangalda kül bırakmıyorlar yaşlısı emeklisi herkes başka hastanelerde çare arıyor ne şatavatlı insanlar olduk
Bide haberinizde şimdiye kadar hangi doktorlar başhekim yüzünden gitmiş onu yazsanız. Çamır at izi kalsın. Gece iki de hiçbir aciliyeti olmayan aylık iğnesi yaptırmak için acili meşgul eden sonrada şikayet eden akçakocalılar yüzünden bu hsle düşüyorsunuz.
İsmail Candan 9.6.2018 - 12:14:56
Yetkililer makamında otursun rahatlarını bozmayalım.Vatandaşın derdi sağlığı onlar için önemli mi.
yeni