Back To Top
Kocaali Sahili Sosyal Tesisleri Göz Kamaştırıyor

Kocaali Sahili Sosyal Tesisleri Göz Kamaştırıyor

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.6.2018
Kocaali Sahili Sosyal Tesisleri  Göz Kamaştırıyor
- A +

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Kocaali Akçakoca yolu üzerinde inşa edilen Sahil Park ve Sosyal Tesislerin açılışı gerçekleştirildi. Tesislerde kadınlar gönül rahatlığı ile havuza girebilecek.

 Açılış ve iftar programına Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra AK Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu, AK Parti Kocaali İlçe Başkanı Ersan Demir, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya, Büyükşehir bürokratları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş yer aldı.

İlçemize hayırlı olsun

Programın açılış konuşmasını yapan Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, “Bölgemize değer katan bu güzel tesisi bizlere kazandıran, katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz. İimize, ilçemize ve bölgemize değer katan bu yatırımın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Tüm bölgeye hizmet sunacak

Başkan Zeki Toçoğlu, “20 bin metrekare alan üzerinde inşa ettiğimiz Kocaali Sahil Park ve Sosyal Tesisleri’ni hizmete sunuyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tesisimiz plajı, yüzme havuzu, oyun alanları, yürüyüş yolları, spor ve yeşil alanları, kafeteryası ile ilçemiz turizm potansiyeline yeni bir ivme kazandıracak. Sadece ilçemize değil, tüm bölgeye hizmet sunacak. Plajımız inşallah yaz aylarının vazgeçilmez adresi olacak” dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni