Back To Top

MUSTAFA KEMAL

MUSTAFA KEMAL

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -20.5.2018
MUSTAFA KEMAL
- A +

Dün şehir stadında boş türbinler önünde düzenlenen resmi 19 Mayıs kutlamalarının aksine, yüzlerce Akçakocalı 19 Mayıs Cumhuriyet Yürüyüşü düzenledi.

 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri dolayısıyla Cumhuriyet Yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşe yüzlerce Akçakocalı katıldı.

Grup, Çuhallı çarşıdan  şehir merkezine ellerindeki Türk bayrakları ve marşlar eşliğinde yürüdü.

CHP Gençlik Kolları tarafından organize edilen; Akçakoca'da sivil toplum kuruluşları ve CHP ve İYİ Parti içinde yern aldığı Milletin İttifakının destek verdiği yürüyüş, dün gece Çuhallı çarşıdan başladı.

Yüzlerce kişi Çınar caddesinden  ellerindeki Türk bayrakları ve marşlar eşliğinde yürüdü. Cadde boyunca katılımların gerçekleştiği yürüyüş şehir meydanında son boldu.

Yorumlar

Yorumlar
mehmet çakal 20.5.2018 - 14:04:40
öyle yalandan yürüyüşlerle ataya sahip çıkılmaz...ataya fikirlerine, gösterdiği hedeflere ulaşmak için gayret sarfederek sahip çıkılır... kimse kendini kandırmasın...yalandan göstermelik yürüyüşlerle anca kendimizi kandırırız...bakın, kuzey kore, iran gibi abidik gubidik devletler de, böyle gösterişli şovları çok severler...durumları ortada... bakın mesela japonya vs. gibi ülkelere, gösteriş değil, icraat yaparlar....bilmem anlatabildim mi...pek sanmıyorum ama!!!