Back To Top
AKÇAKOCA’DA TURİZM ZİRVESİ

AKÇAKOCA’DA TURİZM ZİRVESİ

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -18.5.2018
AKÇAKOCA’DA TURİZM ZİRVESİ
- A +

Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk ve Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Akçakocalı otel işletmecileri ile bir araya geldi.

Akçakoca’da faaliyet gösteren otel işletmecileri, Kaymakam Yasin Öztürk ve Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici  ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda yaklaşan yaz sezonu öncesi neler yapılması gerektiği konuşuldu.

Akçakoca Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Oğuzhan Yemenici’nin işletmeciliğini yaptığı Turkuaz otelde bir araya gelen taraflar gerek kamu, gerekse özel sektörün, turizm adına Akçakoca’da neler yapılması gerektiği konularını ele aldı.

Yapılan toplantının çok verimli geçtiğini söyleyen belediye başkanı Cüneyt Yemenici,” İlçemizdeki otelcilerimizin sorunları dinlemek ve çözüm önerilerini almak için kaymakamımızla birlikte toplantı gerçekleştirdik “ dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Çuhallılı 18.5.2018 - 10:26:26
Sahillerin şezlonglarla işgal edildiği vatandaşın ailesinle şemsiye açmakta zorlandığı sahillerdeki kafe ve otellerin önüne atılan masalar nedeniyle adeta işgal edercesine insanların rahatça gezemediği mevcut otelin önü yetmediği gibi devletin kımsalı da işgal edilerek kumsala masalar kurup canlı müzik eşliğinde içkiler içildiği aynı zamanda yürüyüş yoluna konulan masalar ile birlikte ailelerin çoluk çocuk bu iki masalar arasında gezinti yapmak zorunda oldukları ne efendim turizm hizmeti bu sene aynı seneryolar olursa kameraya alınıp reise gönderilecek başka çare yok görsün akp li belediyenin hizmetlerini
yeni