Back To Top
Okan Yanmaz Umre Dönüşü Petrol işine Girdi

Okan Yanmaz Umre Dönüşü Petrol işine Girdi

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.5.2018
 Okan Yanmaz Umre Dönüşü  Petrol işine Girdi
- A +

2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Akçakoca Belediye Başkanlığı yarışının en kuvvetli adaylarından işadamı Okan Yanmaz, 8 milyon TL'yi bulan büyük bir sermaye ile Düzce iş dünyasına petrolcü olarak giriş yaptı.

İşadamı Okan Yanmaz, konut sektöründen sonra petrol işine de el attı. Mülkiyeti Fatih Balcı’ya ait olan Düzce’nin en işlek caddelerinden biri olan Şağuş köprüsü yanındaki petrol istasyonunun pazarlığını bitiren Okan Yanmaz, Fatih Balcı ile bugün el sıkışarak petrol istasyonunu mülkiyeti ile birlikte devir aldı.

MÜLKÜYLE BİRLİKTE SATIN ALDI

Aydınpınar yolu üzerinde bulunan 3 dönüm üzerindeki istasyonda  benzin, mazot, dizel, biodizel, LPG satışının yanı sıra  market alışverişinin yapıldığı öğrenildi.

8 MİLYON TL YATIRIM BEDELİ

Sürpriz bir biçimde petrol işi ile Düzce iş dünyasına  giriş yapan  Okan Yanmaz,  satış işlemlerinin tamamlanmasının ardından ortakları Gökhan Yanmaz, Hakan Köse ve Mehmet Topuz ile 8 milyon TL ödeyerek aldıkları istasyonda bir durum değerlendirmesi yapılarak açılış hazırlıkları gözden geçirildi.

BÜYÜK AÇILIŞ ORGANİZASYONU YAPILACAK

Yanmaz A takımının istasyonda çaplı bir yeniliğe gireceği ve önümüzdeki haftalara çok büyük bir açılış programı yapacakları öğrenildi.

Yorumlar

Yorumlar
Mehmet orhan 16.5.2018 - 12:34:39
Hayırlı olsun güzel bir yatırım. Tecrübeli bir ekip ile güzel iş yapar.
Mehmet orhan 16.5.2018 - 12:34:39
Hayırlı olsun güzel bir yatırım. Tecrübeli bir ekip ile güzel iş yapar.
ali kap 15.5.2018 - 20:41:54
belediye başkanlığı tatlı bir hayal....hangi partiden...mhp zaten kabul etmez, meralin peşine gittiği için...anca petrolcülük yapar...hayırlı olsun...