Back To Top

MEHMET TAŞÇI ADIYAMAN MÜFTÜSÜ OLDU

MEHMET TAŞÇI ADIYAMAN MÜFTÜSÜ OLDU

 - 9 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -4.5.2018
MEHMET TAŞÇI ADIYAMAN MÜFTÜSÜ OLDU
- A +

Başbakan Yardımcılığına ait atama kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

 Buna göre, Diyanet İşleri Başkanlığında birinci derece kadrolu 22 ile yeni müftü atandı.

Resmi gazetede yayınlanan karranameye göre Mehmet Taşçı Adıyaman Müftülüğüne atanda.

 Düzce İl Müftülüğüne Hüseyin Can getirildi.

Karar doğrultusunda yeni atanan il müftüleri şöyle:

"Siirt İl Müftülüğüne Ahmet Altıok, Karabük İl Müftülüğüne İlyas Yılmaztürk, Adıyaman İl Müftülüğüne Mehmet Taşçı, Bingöl İl Müftülüğüne Muharrem Genç, Iğdır İl Müftülüğüne Mustafa Tekin, Artvin İl Müftülüğüne Hasan Güneş, Kırşehir İl Müftülüğüne Mehmet Yaman, Ağrı İl Müftülüğüne Tandoğan Topçu, Tunceli İl Müftülüğüne Aşır Durgun, Balıkesir İl Müftülüğüne Ramazan Topcan, Isparta İl Müftülüğüne Bayram Şahin, Konya İl Müftülüğüne Ahmet Poçanoğlu, Bayburt İl Müftülüğüne Hasan Başoğlu, Tokat İl Müftülüğüne Ömer Faruk Bilgili, Düzce İl Müftülüğüne Hüseyin Can, Aydın İl Müftülüğüne, Gümüşhane İl Müftüsü Ercan Aksu, Gümüşhane İl Müftülüğüne Osman Ayas, İzmir İl Müftülüğüne Sivas İl Müftüsü Recep Şükrü Balkan, Sivas İl Müftülüğüne Yusuf Akkuş, Trabzon İl Müftülüğüne Kastamonu İl Müftüsü Osman Aydın, Çankırı İl Müftülüğüne Bürhan Keleş, Diyarbakır İl Müftülüğüne Erzincan İl Müftüsü Yavuz Selim Karabayır."

Yorumlar

Yorumlar
"Şerefli Kurum" ne demek?.. Hangi kurumlar şerefsiz acaba?.. Böyle bir şey olabilir mi?.. İtibarlı dese anlayacağım da zaten binlerce FETÖ cünün kapı dışarı edildiği bir kurumun itibarı mı kaldı. Komik olmayın!..
Şerefli bir kurumun mensubu olarak 6 yıldır Akçakoca’da sürdürmeye devam ettiğiniz vazifenizi bundan böyle başka bir il’de Adıyaman’da aynı inanç, azim ve kararlılıkla sürdürmeye çalışacağınızdan eminiz. Bu meslek kutsal bir meslektir. Maddi ve manevi yönleri vardır. Bunlardan bazıları; insanları sevmek, insanlarla kaynaşmak, geride “hoş bir seda” bırakmaktır ki İnan’ın Siz O Hoş Seda’yı Bizde Bıraktınız. Sayın Müftüm sizi Allah için sevdik. Sevinçlerinize sevindim, acılarınızı acım bildim. Öyle Koltuğunda oturup gününü geçiren bir müftü olmadığınıza şahidiz. Camileri ve kuran kurslarını gezen, Halkla sohbet eden, kürsüde vaaz eden, mihrapta namaz kıldıran, minberde hutbe okuyan, insanlarla kaynaşan ve daima hatırlanacağınız kalıcı eserler bırakan bir kimseydiniz buna da Allah adına şahidiz. Bu zamana kadar yaptığınız hizmetler için teşekkür eder, yeni görevinizde başarılar dilerim. Yolunuz Açık Olsun Allah’a emanet olun
personelini ve tüm insanları birbirine sevdirmeyi ve beraberce yaşamanın zevkini tattrıan bir idareci olduğu için sahsına çok teşekkür eder yeni görevinde'de daha da çok hizmetlerin yapılması için duacı olduğumu bildirir nice hizmetler yapmasını diliyorum.
İnsan din adamı diyince spiritüel bir şey bulmak istiyor ama Taşçı'da bu yoktu. Kendisini gözlükçü açılış kurdelesini yemenici, mehmet özer ile keserken hatırlayacağım.
ne politik bir adamdı... Osmanlı ve Türk tarihi ile ilgili iddaları tamamen yalan ve yanlıştı... İnsanları dini kullanarak kandıran böyle makam sahibi insanlara Allah’ım doğru yolu göstersin...
Hep hatırlanacak hayırlı hizmetleri oldu. Biz razıyız Allah da razıolsun. Akçakoca için kayıp, Adıyaman için kazanım oldu. Allah yolunu açık eylesin.
AHMET 4.5.2018 - 23:05:09
KUSURA BAKMAYIN AMA ÇOK POLİTİK BİR DİN ADAMI PORTRESİ ÇİZDİNİZ. BUDA ÖDÜLÜNÜZ OLSA GEREK. DİN ADAMLARINA SİYASALLAŞMAK ASLA YAKIŞMAZ.
PAŞALI 4.5.2018 - 10:45:01
İYİ OLMUŞ ORADA DA BULUR KENDİNE ZENGİN ARKADAŞLAR.
PAŞALI 4.5.2018 - 10:45:01
İYİ OLMUŞ ORADA DA BULUR KENDİNE ZENGİN ARKADAŞLAR.