Back To Top
Gebekese Muhtarı Orhan Çakırlı İspanya yolcusu

Gebekese Muhtarı Orhan Çakırlı İspanya yolcusu

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.5.2018
 Gebekese Muhtarı Orhan Çakırlı  İspanya yolcusu
- A +

Gebekese ( Aktaş) köyü muhtarı Orhan Çakırlı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla düzenlenen İspanya gezisinde Akçakoca’yı temsil ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarların farklı kültürleri görebilmesi için yurt dışı gezilerinin organize edilmesi talimatı üzerine İçişleri Bakanlığı, Türkiye’nin farklı bölgelerinde yaşayan muhtarı yarın İspanya’nın Endülüs bölgesine götürüyor.

Akçakoca’da sadece Gebekese muhatarı Orhan Çakırlı’nın katıldığı ve tüm masrafları İçişleri Bakanlığı tarafından karşılan programda muhtarlara, Endülis bölgesindeki Kurtuba Camii, Elhamra Sarayı, eski şehir merkezi Albaicin gibi Endülüs’ün tarihi ve turistik yerleri gezdirilecek.

Yorumlar

Yorumlar
Cumhur 3.5.2018 - 11:51:56
Çocuklarına ekmek götüremediği için intihar edenlerin olduğu ülkede, Bir oy daha alabilmek için Devlet parasını hoyratça harcamalar yapılmakta, Sayın Muhtar seçimde oyun kime ? Ülkesini düşünmeyen, kişisel menfaatlerini ön plana çıkartan, Yetim hakkı yemediğini söyleyen, Müslümanlıktan dem vuran, Dürüstüm diye böbürlenen ama, Ağzına bir parmak bal çaldığında zihni bulanan kişilerden olmayın, Türkiye'de gidilecek, gezilecek Müzeler, tarihi yerler, Turistik yerler var oraları gezemiyorlar mı ? Bu memleket, efendiler, satılmak üzere tam hazır; Huzurunuzda titreyen şu milletin sapır sapır, Şu ıstıraplı milletin -ki ölmede ağır ağır- Bütün hayatıdır, satın çekinmeden şakır şakır. Satın efendiler satın, bütün bu memleket sizin, Haraç mezat satın hemen, gerekmiyor izin mizin. Evet bütün sizin ne varsa ortalıkta, vay ki vay; Hasep, nesep, şeref, şataf, oyun, düğün, konak, saray, Bütün sizin efendiler, bu gök, deniz, bu yıldız, ay, Bütün sizin, bütün sizin, hazır hazır, kolay kolay. Bu milletin malı deniz, yemezseniz domuzsunuz Kalın bir ense, şiş göbek, ne muhteşem olursunuz!
Kimin parasıyla gönderiyor acaba merak ediyorum kendi maaşındanmı yoksa devlet bütçesindenmi
yeni