Back To Top

İSMAİL CUMHUR… ADIMI BU İŞE KARIŞTIRMAYIN, ALAKAM YOK!

İSMAİL CUMHUR… ADIMI BU İŞE KARIŞTIRMAYIN, ALAKAM YOK!

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -27.4.2018
İSMAİL CUMHUR… ADIMI BU İŞE KARIŞTIRMAYIN, ALAKAM YOK!
- A +

 Çuhallı çarşıda kazı çalışmaları devam eden arsanın arkasında “AK Partili eski belediye başkan  yardımcısı İsmail Cumhur çıktı” haberimiz üzerine bir açıklama yapan İsmail Cumhur, adının bu olaya karıştırılmasından rahatsız olduğunu söyledi.

Gazetemize açıklama yapan Cumhur, arsanın kendisiyle hiçbir ilgisinin olmadığını, sadece sorunun çözümü için ara buluculuk yaptığı söyledi.

Arsanın Ayhan Güçlü’den enerji işleri yapan eniştesi Mehmet Kasımay’ın sahibi olduğu firmaya  geçtiğini söyleyen Cumhur, kardeşini eniştesinin şirketinde çalıştığı ancak aile olarak mevcut yerle hiçbir ilgilerinin olmadığını söyledi.

Arsanın eniştesi Kasımay’ın firmasına geçtikten sonra yaklaşık 1,5 yıl arsanın problemlerini  çözmek için çaba sarf ettiğini söyleyen Cumhur, her şeyin usulüne uygun yapıldığını söyledi.

Geçmiş dönemde AK Parti belediye meclis üyeliği ve başkan yardımcılığı yaptığını söyleyen İsmail Cumhur, siyasetten uzak durduğunu ve adının karıştırıldığı bir arsa yüzünden belediye başkanı Cüneyt Yemenici’nin zarar görmesini istemediği için böyle bir açıklama yapmayı zorunlu gördüğünü söyledi.

Yorumlar

Yorumlar
ismail cumhur 28.7.2018 - 16:10:58
vatandaş ve akçakoca sakini rumuzlu kişiler 1,5 yıl ne sorunu vardı da usulsüzlük mü yapıldı diye merak ederek yorum yapmışlar. buranın tapusu elinde olan şahsın kendi sorunları vardı, onlar halledildi, yoksa imar yönünden herhangi bir problem yoktu. daha ayrıntılı merak ediyorsanız, gelin işyerime anlatayım da yanlış bilgiye sahip olup yanlış yorumlar yapmayın.
Vatandaş 28.4.2018 - 13:11:51
Ortada olumsuz bi durum varsa yapmasın belediye başkanı burada toplum çıkarı mı önemli şahıs çıkarı mı işine gelen yerleri kamu alanı ilan ediyorlar vatandaşa çivi çaktırmıyorlar tabiki arkası olmayanlar için pekala belediye kamulaştırabilirdi ne demek 1.5 yıl uğraşmak demekki olumsuz bi durum var gelmedi memlekete dirayetli bir başkan
ÇUHALILI 28.4.2018 - 12:15:22
çakırbeyli raconu kesti ben ne dediysem o , AYNEN KATILIYORUM .
1.5 yıl usulüne uygın hale getirmeye mi uğraşıldı? demekki ortada sorun var ki, 1.5 yıl uğraş verildi... siz bu zihniyetle seçilen hiçbir başkana rahat görev yaptırmazsınız... hangi partiden seçilirse seçilsin sürekli iş bağlayan, araya adam sokan insanlar yüzünden belediye başkanlığını da düzgün yaptırtmazsınız...