Back To Top
İşletme Topluluğu’ndan Eğitim Şöleni

İşletme Topluluğu’ndan Eğitim Şöleni

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -28.3.2018
İşletme Topluluğu’ndan Eğitim Şöleni
- A +

Düzce Üniversitesi İşletme Topluluğu’ndan Eğitim Şöleni

 Düzce Üniversitesi İşletme Topluluğu tarafından “Paramı Yönetebiliyorum, Geleceğini Şimdi Yönet ve Sosyal Medya Okuryazarlığı” başlıklarında üç ayrı eğitim etkinliği düzenlenerek Habitat Derneği desteği ile bireyler için finansal okuryazarlık ve sosyal medya kullanımı hakkında bilgiler verildi.

İstiklal Konferans Salonu’nda düzenlenen programa; Düzce Üniversitesi Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu Lojistik Programı Koordinatörü ve İşletme Topluluğu Akademik Danışmanı Öğr. Gör. İlyas Temel Şafak, Habitat Gönüllü Eğitmenleri Serhat Geyik, Senanur Er ve Murat Aydön ile İşletme Topluluğu Üyeleri ve öğrencileri katılım gösterdi.

Programın açılışında; İşletme Topluluğu Başkanı Ahmet Yaşar, topluluğun amaçlarından bahsederek, benzer faaliyetleri sürdüreceklerini, bu hususta sürekli çalışma ve planlama içinde olduklarını belirtirken, İşletme Topluluğu Akademik Danışmanı Öğr. Gör. İlyas Temel Şafak da eğitim programının herkes için yararlı geçmesi temennisinde bulundu.

Açılış konuşmalarının sonrasında, “Geleceğini Şimdi Yönet ve Paramı Yönetebiliyorum” başlıklı eğitimleri vermek üzere kürsüye davet edilen Serhat Geyik ve Senanur Er, katılımcılara geleceklerini şimdiden yönetebileceklerini ve bazı şeylerin imkânsız olmadığını anlatarak bütçeleme hususunda tavsiyelerde bulundu.

Programın diğer konuşmacısı Murat Aydön ise “Sosyal Medya Okuryazarlığı” başlıklı eğitim sunumunda, sosyal medya platformları ve kullanımları sırasında dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili bilgiler verdi.

Anlatımları sırasında ilgi çekici ve eğlenceli video kayıtları da paylaşan konuşmacılar, katılımcılar ile bazı oyunlar da oynayarak öğrencilere eğlenceli bir eğitim ortamı sağladılar. Düzce Üniversitesi öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği etkinlik, konuşmacılara teşekkür belgelerinin takdimiyle sona erdi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.