Back To Top
Ver mehteri...Beştepe Ülkücü şarkılarla inliyor

Ver mehteri...Beştepe Ülkücü şarkılarla inliyor

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -27.3.2018
Ver mehteri...Beştepe Ülkücü şarkılarla inliyor
- A +

Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın koridorlarında çalan şarkı şaşkınlık yarattı. İşte flaş haberin ayrıntıları; Kaynak: Beştepe Ülkücü şarkılarla inliyor

 Saray’ın koridorlarında Ahmet Şafak’ın şarkılarının çaldığı ifade edildi.

Gazeteci - Yazar Ahmet Yavuz bugün ki köşesinde, Saray'ın koridorlarında Ahmet Şafak'ın şarkılarının çaldığını belirtti.

Milli Gazete yazarı Ahmet Yavuz, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda ülkücülerin en çok dinlediği isimlerden olan Ahmet Şafak'ın çaldığını yazdı.

Adalet ve Kalkınma Partisi ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim ittifakı, bürokrasiye de yansıdı.

Milli Görüş’ün yayın organı Milli Gazete yazarı Ahmet Yavuz köşesinde Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda çalan şarkıyı aktardı. Yavuz şu ifadeleri kullandı:

“Çok yakın bir dostum… Geçtiğimiz günlerde… Bir vesile ile sarayın yolunu tutmuş. Tabi koca saray. Elini kolunu sallaya sallaya her istediğine gidemiyorsun. Bir sürü mihmandar var. Binalar, yerleşkeler, güvenlik, temizlik, aşçılar, işçiler, memurlar… Devletin güvenliği ve itibarından tasarruf olur mu hiç? Detayları görmekte mahir o yakın dostumun kulağına hangi müzik çalınmış dersiniz? Kim olacak, Ahmet Kaya değil her halde! Önceleri gazeteci... Sonraları müzisyen, besteci, söz yazarı… Bi şarkısında ‘Bu şehirde olmaz dağlara gitmeli / Yalnız kurt ölmemeli’ dizelerine yer veren… Kızılelma besteleri seslendiren… Karizmatik yorumlarıyla ve ‘Vay delikanlı gönlüm vay’ eseriyle ünlü Ahmet Şafak tabi ki!”

“DAHA DURUN! BÜROKRASİDEKİ ATAMALAR HELE Bİ BAŞLASIN”

Ülkücülerin çok dinlediği isimlerin başında gelen Ahmet Şafak’ın, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda dinlenmesi üzerine Ahmet Yavuz “O dostum, küçük ortağın; sarayda bu derece etkili olmasına çok şaşırmış. Daha durun! Bürokrasideki atamalar hele bi başlasın. Hem 2020 sonrasını da kapsayacak bir birliktelik denmedi mi? Neden şaşırıyorsunuz ki! Yeni dönemin ruhu detaylarda gizlidir” diye konuştu.

YAZININ TAMAMI İÇİN LİNKİ TIKLA

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni