Back To Top
Aydeniz ailesi Sky Tower hotele el koydu...

Aydeniz ailesi Sky Tower hotele el koydu...

 - 6 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -26.3.2018
Aydeniz ailesi Sky Tower hotele el koydu...
- A +

 Uzun süreden beri yaşanan mali ve yönetim krizleri nedeniyle alacaklı bankalar tarafından satışa çıkarılan Sky Tower hotel ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı.

Aralık ayında alacaklı bankalardan Akbank ile yapılan görüşmeler sonrası oteli 11 yıllığına kiraladığını ve isim değişikliği yaparak otelin ismini SKY TOWER DELUXE olarak değiştiren Umut Çakırhan’ın Akçakoca ile hiçbir ilişiğinin kalmadığı açıklandı.

Akçakoca TV’ye ulaşan son dakika bilgilerine göre,

Baba Zekai Aydeniz ile oğlu  Ersin Aydeniz tarafından Akbank ile yapılan görüşmeler sonrası oteli yeniden işletmeye karar verdiği bildirildi.

Otelde isim değişikliğine giden Aydeniz ailesi, otele “AK Resort Hotel “ ismini verdi.

Düzce ilinin 5 yıldızlı tek oteli olan AK Resort Hotel, sezona iddialı hazırlandığı belirtildi. Yapılan duyuruda otelin çok kısa bir süre içinde hizmet vermeye başlayacağı açıklandı.

Yorumlar

Yorumlar
Hakkımı helal etmiyorum hizmet verdiğiniz otelde hakkımızı alamadığımız insanların emeklerinin hakkını veremeyen bir işletme.
Hâkimi i helal etmiyorum parayı aldılar iki yıl kullandı lar oteli de oynadılar kulandrtmadilar devri tatil Sahtekarlık. Hâkim i helâl etmiyorum.
HALA TAZMİNATLAR ÖDENMEDİ HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUM O OTELDEN İFLAH OLMAZ
O otel iflah olmaz. Kötü bir enerji var. İnşaatından beri sorunlardan kurtulamadı. Artık temelinde mezarlık mı vardı, kul hakkı mı bilinmez.
Mehmet ORHAN 27.3.2018 - 13:29:08
Hayırlı olsun
Mehmet ORHAN 27.3.2018 - 13:29:08
Hayırlı olsun
yeni