Back To Top
Akçakocalı gencin büyük başarısı...

Akçakocalı gencin büyük başarısı...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.1.2018
Akçakocalı gencin büyük başarısı...
- A +

 Downhill sporunu internet üzerinden seyrederek öğrendi, Türkiye şampiyonu oldu 

 İnternet üzerinden seyrederek öğrendiği Downhill Bisiklet sporunda 3 madalyaya sahip olan Emirhan Eroğlu, Türkiye’yi yurt dışında da temsil etmek istiyor.

  Downhill Bisiklet sporunu internet üzerinden izleyerek öğrenen Emirhan Eroğlu, Türkiye’yi yurt dışında da temsil etmek istiyor. Emirhan Eroğlu, Türkiye’de düzenlenen Downhill Bisiklet uluslararası yarışmalarda bir ikincilik bir de üçüncülük madalyası aldı. Emirhan Eroğlu, Akçakoca ilçesinde dağlık ve yüksek kesimlerde, ayrıca merdivenler üzerinde antrenman yaparak formunu korumaya çalışıyor.

 Emirhan Eroğlu, İha muhabirine yaptığı açıklamada, Downhill sporunu internet üzerinden bir çok video izleyerek çalışmalara başladığını belirterek, "Türkiye’de 3 yarışmaya katıldım, yarışmalarda bir Türkiye şampiyonluğu birde uluslararası ikincilik ve üçüncülük elde ettim. Kendi olanaklarımla Downhill yarışlarında kullanılan bisiklet aldım ve yıllarca kullandım. Hedefim Türkiye’yi yurt dışında temsil etmek ancak tamamen maddi imkanlarla oluyor yarışlara katılmam. Bu nedenle destek almak gerekiyor. Ayrıca bu yarışlarda kullanılan bisiklet olukça pahalı bisikletler, bu konuda yardım bekliyorum’’ dedi.

  Emirhan Eroğlu, çok yakında Bursa da karlar üzerinde de yarışlar olacağını belirterek bu yarışa da katılacağını da ifade etti.

Yorumlar

Yorumlar
UYUŞTURUCUYA KARŞI GENÇLERİN SPORA YÖNELMESİ HELE BAŞARILI OLANLARA SAHİP ÇIKILMASI ÇOK ÖNEMLİ. UMARIM BELEDİYE BAŞKANIMIZ VE KAYMAKAM BEY DE GÖRÜR. BAŞARILARINI TEBRİK EDİYORUM. HABER İÇİNDE AKÇAKOCA TV YE TEŞEKKÜR.