Akçakoca ve Düzce, İzmir'de tanıtılıyor...  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
Akçakoca ve Düzce, İzmir'de tanıtılıyor...

Akçakoca ve Düzce, İzmir'de tanıtılıyor...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -7.12.2017
Akçakoca ve Düzce, İzmir'de tanıtılıyor...
- A +

Akçakoca, Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir Uluslararası Turizm Fuarı’nda tanıtılıyor.

  Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ ve TÜRSAB Fuarcılık ortaklığıyla düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı 11. kez ziyaretçilere kapılarını açtı.

 Akçakoca Kaymakamlığı, Akçakoca Belediyesi ve Akçakoca Ticaret Odası sponsorluğunda hazırlanan Akçakoca standına bölgede faaliyet gösteren oteller ve restoranlar da yer alarak dünyanın dört bir yanından gelen turizm profesyonelleri ile fuarı gezmeye gelen ziyaretçilere tanıtılıyor.

İLK GÜNDE DÜZE DAMGASI

Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde bu yıl 11'incisi düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi'nin açılışına Düzce damgasını vurdu.

11. Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı'nda 2018 yılında ülkemizde yapılacak Dünya Motokros Şampiyonası ve Yakın Karadeniz Baja Rallisi'nin tanıtımları yapılıyor.

 Fuarın açılışına Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, TMF Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke, Dünya şampiyonu milli sporcu Kenan Sofuoğlu ile yarışçılar katıldı.

Düzce Baja Rallisi  'Spor, Turizmin Geleceğidir' sloganıyla 3-7 Ekim 2018 tarihlerinde düzenlenecek. 

Yorumlar

Yorumlar
tanıtım böyle olur işte !. standı gören akçakoca'ya koşmuş. kimse kalmamış. harcanan paraya yazık. iki gündür fuardayım akçakoca standında bir muhatap bulmak piyangoyu kazanmaktan zor. bu tür erkinliklere para veren kurumlar paraların kimlerin emrine verildiğini iyi denetlemeli. şu an ortalıkta görünmeyenler haftaya şöyle tanıtım yaptık, akçakoca'ya turist yağacak diye demeçler vermeye başlarlar. önce bir kordon'da yenilen balıkları hazmetsinler de.. yazıklar olsun.