Back To Top

2 bayanı taciz eden sapık kıskıvrak yakaladı

2 bayanı taciz eden sapık kıskıvrak yakaladı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.9.2017
2 bayanı taciz eden sapık kıskıvrak yakaladı
- A +

 Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri akşam saatlerinde dini kitap satma bahanesi ile iki bayanın vücutlarına dokunarak taciz eden ve kaçan şahsı kıskıvrak yakaladı.

Edinilen bilgilere göre, Uzunmustafa Mahallesi’nde meydana gelen olayda C.Ç isimli şahıs, bir binaya çıkarak kapıları çaldı. Kapılardan birisini iki bayan açtı ve şahıs elinde ki dini kitapları göstererek satmak istediğini söyledi. Bayanların kitap almayı kabul etmemesi üzerinde “Sizi okuyacağım” diyerek iki kadının da ellerinden tuttu ve vücutlarına dokunarak cinsel tacizde bulundu. Bunun üzerine iki bayanda evlerine kaçarak kapıları kilitlediler ve polis ekiplerine haber verdiler.

Olay yerine gelen polis ekipleri bayanlarla birlikte etrafta şahsı aramaya başladılar. Aynı mahallede şüpheli iki şahsın olduğunu gören Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi’ne bağlı ekipler iki bayanın teşhisi sonrasında cinsel tacizde bulunan şahıs ile yanında bulunan S.Ç isimli şahısları yakaladılar. Sivas ilinden Düzce’ye geldikleri tespit edilen şahıslardan cinsel taciz zanlısı C.Ç Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı talimatı ile göz altına alındı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.