Back To Top

Düzce Üniversitesi Hastanesi Çocuk Bölümüne Yakışmayan Görüntüler...

Düzce Üniversitesi Hastanesi Çocuk Bölümüne Yakışmayan Görüntüler...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -28.8.2017
Düzce Üniversitesi Hastanesi Çocuk Bölümüne Yakışmayan Görüntüler...
- A +

Burası Düzce Üniversitesi Hastanesi Çocuk Bölümü…

Prof. Dr. Öner Abidin Balbay’ın Başhekimliğini yaptığı  Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine yakışmayan görüntüler…

 Akçakoca TV whatsApp hattına gönderilen fotoğtaflarada, Düzce Üniversitesi Araştırma Hastanesine yakışmayan görüntüleri ortaya çıkardı.

Y.E.U simli  hasta yakının gönderdiği fotoğraflarda, değil hasta çocukların, sağlıklı yetişkinlerin bile hasta olarak çıkacağı bir ortamda bebekler tedavi edilmeye çalışıldığı görülüyor.

BU İŞİN SORUMLULARI KİMSE HESAP VERMELİ

Fotoğrafları paylaşan hasta yakını, gönderdiği fotoğrafların altına yaptığı yorumda; “ acilde çocuk muayenesi yapılan yerin ta kendisi,  kan alınan yerin ta kendisi, şifa bulmaya gelen hasta çocuklar bu ortamda mı  şifa bulacak yoksa daha da hasta olacak. Bu ne vurdum duymazlık rezilliktir. Bu işin sorumluları kimse hesap vermeli. Çocukların sağlığı ile kimsenin oynamaya hakkı yok.  Hijyen temizlik sıfır “ yorumunda bulundu.

Yorumlar

Yorumlar
adı üstünde ACİLLLLL... ama haberi yapanın bu kelimenin anlamından haberi yok. acilde işler acil olur, çekip çeviren birileri elbet olmalı ancak herşeyin bir vakti var.. hastayla ilgilenmen gerektiği vakit hastayla ilgilenirsin. zaten tüm ürünler steril blister ambalajlarda ama eğitim yoksunu bi zihniyete ben ne anlayıyorum değil mi.. açın da biraz kitap okuyun.. biraz ilim, bilim öğrenin.. yazıkk.. anca karalayın.. madem o kadar boştun örnek bir davranış sergileyip "before-after" fotoğrafı atsaydın da marifetini görseydik.