Suriyeli kadın ile 10 aylık bebeğini öldüren iki zanlı adliyeye sevk edildi  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
Suriyeli kadın ile 10 aylık bebeğini öldüren iki zanlı adliyeye sevk edildi

Suriyeli kadın ile 10 aylık bebeğini öldüren iki zanlı adliyeye sevk edildi

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -7.7.2017
 Suriyeli kadın ile 10 aylık bebeğini öldüren iki zanlı adliyeye sevk edildi
- A +

Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde 9 aylık hamile kadına tecavüz ettikten sonra yanındaki 10 aylık bebeğiyle birlikte kadını vahşice öldüren iki şahıs emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Olay, dün Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Kaynarca ilçesinde özel bir tavuk şirketinde çalışan B.K. ve C.K. isimli iki şahıs işyerinde çalıştıkları Suriye uyruklu bir kişi ile tartışma yaşanmıştı. Yaşanan tartışma sonrasında iki şahıs, Suriyeli işçinin eşini Merkez Mahallesi’nde bulunan evlerine gelerek zorla kaçırmıştı.

Şahıslar, Suriye uyruklu Mefta Emani Arrahman isimli kadına tecavüz ettikten sonra başına taş ile vurarak, yanındaki 10 aylık bebeğini ise boğarak canice öldürmüştü. Jandarma ekiplerinin geniş çaplı araştırması sonrasında yakalanan iki şahsın suçlarını itiraf etmesi üzerine, hamile Suriyeli kadın ve 10 aylık çocuğunun cesedi Topçu Mahallesi Dağyeniköyü civarında bulunan ormanlık alanda jandarma ekiplerince bulunmuştu. Yakalanan zanlılar, Sakarya Asayiş Şube Müdürlüğü'ndeki sorgularının ardından sağlık kontrolü için Yenikent Devlet Hastanesine daha sonra Kaynarca Adliyesine sevk edildiler.

Yorumlar

Yorumlar
Haberde, olayın nerede olduğu yazmasayı 2 tahminim olurdu biri Sakarya diğeri Düzce. Pippa Bacca, adlı İtalyan aktivist dünyayı gezmiş Sakarya'da tecavüz edilip ölürülmüştü.