Back To Top
Jandarmadan Drone Destekli Operasyon!

Jandarmadan Drone Destekli Operasyon!

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -23.5.2017
Jandarmadan Drone Destekli Operasyon!
- A +

Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı ve KOM Şubesi ekipleri, sorumluluk sahaları içerisinde uyuşturucu ile mücadele kapsamında uzman askerlerle birlikte arazide uyuşturucu ararken, rütbeli personeller ise aramalara dronelerle destek vererek yukardan görüntü almaya çalıştılar.

 Haberin Videosu

Düzce’de uyuşturucu ile mücadele konusunda ki çalışmalar artarak devam ediyor. Bu çerçevede Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ile KOM Şubesi ekipleri uzman erbaşların yardımı ile sahada kenevir bitkisi başta olmak üzere yasadışı ekimi yapılan bitkiler ile uyuşturucu kullanımının yoğun olduğu metruk alanlarda arama tarama yaptılar. 

Karadan aramalara drone desteği

Uzman erbaşlar karada arama tarama faaliyetlerine devam ederken Merkez İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Bahadır Karadağ ve bağlı ekiplerinde bulunan rütbeli personeller ise havadan drone yardımı ile görüntü almaya çalıştılar. Ormanlık ve sık otlarla kaplı alanların üzerine indirilen dronelerden yasa dışı ekilen uyuşturucu maddelerin görüntüleri alınmaya çalışıldı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni