Keşir, Akçakoca’yı Karış Karış Gezdi  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
Keşir, Akçakoca’yı Karış Karış Gezdi

Keşir, Akçakoca’yı Karış Karış Gezdi

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.4.2017
Keşir, Akçakoca’yı Karış Karış Gezdi
- A +

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, 16 Nisan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halk oylaması çalışmalarına Akçakoca ilçesinde devam etti. Keşir, “ 16 Nisanda Geleceğimizi oylayacağız” dedi.

Referandum çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Akçakoca ilçesini karış karış gezdi. Yukarı Mahalle esnafını gezerek kadınlarla sohbet eden ve evet desteği vermeye çağıran Keşir, daha sonra Çınar caddesi üzerinde bulunan seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

AK Parti Düzce Milletvekili, Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Ayşe Keşir, gündüz esnaf ziyaretlerinin ardından gece programında ise kahvehane ziyaretleri yaparak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlattı.

Keşir, Avrupa’nın yeni sistemi istemediğini belirterek, “ Türk tipi Cumhurbaşkanlığı Sistemini istemiyorlar çünkü artık bize hükmetmeye kalkamayacaklar. Avrupa’nın hayır için çalıştığını artık her gazetede görüyoruz. Sanki Türkiye’de gazete çıkarıyor gibi Türkçe başlıklar atarak hayır için manipülasyonlar yapıyorlar. Ama siz geleceğimizi oyluyoruz ve sizlerin de bu oyunları gördüğünüzü düşünüyorum” dedi.

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in çalışmalarına, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, İlçe Başkanı Dergah Akça, İGM  üyesi Ayfer Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Meral Çalışkan, Gençlik Kolları Başkanı Serdar Özcan, Belediye meclis üyeleri Ali Direk, Suat Madenci, Ziya Denizgez, Esvet Sarıoğlu ve partililer katıldı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.