Back To Top
BİR MASALIN İÇİNDE, ÇİVİ DERESİ...

BİR MASALIN İÇİNDE, ÇİVİ DERESİ...

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -30.3.2017
 BİR MASALIN İÇİNDE, ÇİVİ DERESİ...
- A +

DSİ Genel Müdürlüğü tarafından 2014 yılında en iyi Rekreasyon Uygulaması alanı seçilen Çivi deresi, ödülü hak ettiğini kanıtladı..

Akçakoca  Belediyesi, Daha Yaşanabilir Bir Şehir İçin Çalışmalarına Devam Ediyor. Şehrin tam ortasından geçerek Akçakoca’yı iki yakaya ayıran Çivi deresi, geceleri ışık ışıl hale getirildi.

Cüneyt Yemenici başkanlığındaki Akçakoca Belediyesi , alt yapı ve üst yapı çalışmalarıyla şehrin daha yaşanabilir bir tatil beldesi olması için gece gündüz yoğun bir mesai harcıyor.

Başkan Yemenici, Merkez cami yanından geçerek Karadeniz ile buluşan Çivi deresini geceleri ışık ışıl hale getirdi. Orta köprüden başlayarak denize kadar ulaşan bölgeyi ışıklandırarak masalsı bir görüntüye kavuşturan Yemenici, bizi izlemeye devam edin, aynı titiz çalışmayı Merkez cami  çevresinde de yapacağız dedi.

 Çivi deresini değişik renklerle adeta renk cümbüşüne dönüştüren belediye başkanı Yemenici, Akçakocalıların olduğu kadar,şehri  ziyaret eden misafirlerin akşam saatlerinde ortaya çıkan renkli görüntüleri büyük bir ilgiyle izleyerek fotoğraflıyor…  Derenin ne kadar güzel ışıklandırıldığını görenler kendilerini bambaşka masalımsı bir yerde hissediyor.

Yorumlar

Yorumlar
Sevinc asan 31.3.2017 - 15:19:28
Sizden cok memnunuz baskanimiz Allah sizi akcakocanini basindan eksik etmesin
Sevinç seçkin 31.3.2017 - 06:30:27
Emeğinize sağlık bence çok güzel bir görüntü