Simitçi Dünyası Akçakoca’yı ağırladı  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
Simitçi Dünyası Akçakoca’yı ağırladı

Simitçi Dünyası Akçakoca’yı ağırladı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -27.3.2017
 Simitçi Dünyası Akçakoca’yı ağırladı
- A +

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Batı Karadeniz Liginde mücadele eden Akçakoca Gökspor Veteranlar takımı cumartesi günü Simitçi Dünyası tarafından ağırlandı.

Çorum Hitit Masterler takımı ile cumartesi günü Veteranlar ligi maçını oynadıktan sonra forma sponsoru olduğu Çorum Hitit Masterler başkanı Mete Ağbal ile beraber Simitçi Dünyası tarafından ağırlanan Akçakoca Gökspor Veteranlar takımı oyuncuları ve yöneticileri Ahmet Akif Çoban ve Muharrem Ölmez tarafından misafir edildi. Akçakoca Gökspor yöneticisi ve antrenörü Erkin Gündoğan ve oyuncularla beraber TMVFL Batı Karadeniz Bölge Temsilcisi Ali Doğan, Çorum Hitit Masterler Başkanı Mete Ağbal, takım kaptanı Salih Öztürk de maç sonu yemeğini birlikte yediler.

Akçakoca'da bizleri en iyi şekilde misafir eden Akçakoca Gökspor Veteranlar takımını Çorum'da ağırlamaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Mete Ağbal, böyle güzel bir ortamı bize sağladığı içinde Simitçi Dünyası sahipleri Muharrem Ölmez ve Ahmet Akif Çoban'a da ayrıca teşekkür etti.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.