Back To Top
Bir anda şöhret oldu, en çok konuşulan siyasetçi oldu

Bir anda şöhret oldu, en çok konuşulan siyasetçi oldu

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -22.3.2017
 Bir anda şöhret oldu, en çok konuşulan siyasetçi oldu
- A +

Gaflarıyla ünlü olan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na Akçakoca CHP İlçe Başkanı Turan Güler de eklendi. Güler’in EVET gafı sosyal medyayı salladı.

Salı günü Akçakoca’da yapılan CHP mitinginde mitingi izlemeye gelen kalabalığa "Böyle güzel bir günde, güneşli bir günde bakınız Allah bile bizimle beraber. Bu nedir biliyor musunuz. Bu 'Evet’in habercisidir." Diye seslenen CHP İlçe Balkanı Turan Güler, Türkiye’nin gündemine oturdu.

Yaptığı gafla Türkiye’nin en çok konuşulan siyasetçisi olan ve  videosuyla izleyenler tarafından binlerce TIK alan Güler, bir anlamıyla Akçakoca’nın gönüllü tanıtım elçiliğini de yapmış oldu.

Gaf haberinin yerel medyada çıkmasının ardından yüzlerce haber sitesi, gazete  ve TV kanalı, Turan Güler’in yaptığı konuşmayı yayınlayarak bir anlamıyla kendisinin ve Akçakoca’nın tanıtımını yapmış oldu.

Olayı değerlendiren bazı iletişim uzmanları, yüz binlerce lira para harcansan böylesine  başarılı bir tanıtım yapılamazdı. Akçakoca'nın çok iyi tanıtımı oldu  yorumunda bulundular.

Yorumlar

Yorumlar
Mustafa 23.3.2017 - 00:26:51
Binlerce görüntüleme dediğiniz Youtube videonuzdaki 785 görüntüleme mi? :) İkinci kez haber yapmanıza da şaşırmamak lazım, İlk haberiniz yeteri kadar ilgi görmediyse demek ki...Ha gayret, şöyle 1-2 hafta hergün haber yaparsanız belki bir kaç bin görüntüleme elde edersiniz :)
Ehh ARTIK 23.3.2017 - 00:29:32
Başkan doğru söylemiş... Evet için izleyenler, hayır için toplananlardan çok olunca... Normal :)
hayatınızda hiç gaf yamadınız mı ? Emeğe hiçmi saygınız yok ? Bu kadar yoğun çalışan bir insan anlık bir hata yapamaz mı ?
yeni