İbrahim Bilgin TRT’nin Canlı Yayın Programında Akçakoca’yı Tanıttı  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
İbrahim Bilgin TRT’nin Canlı Yayın Programında Akçakoca’yı Tanıttı

İbrahim Bilgin TRT’nin Canlı Yayın Programında Akçakoca’yı Tanıttı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -29.12.2016
İbrahim Bilgin TRT’nin Canlı Yayın Programında Akçakoca’yı Tanıttı
- A +

Akçakoca’nın sevilen simalarından deneyimli siyasetçi, akademisyen ve Briç Federasyonu yönetim kurulu üyesi İbrahim Bilgin, bir canlı yayın programında Akçakoca’nın tanıtımını yaptı.

 

TRT Avaz kanalında yer alan sabah kuşağı programlarından Yenigün programına canlı olarak katılan İbrahim Bilgin, 45 dakikalık program dahilinde Akçakoca’nın çeşitli özelliklerini anlattı.

İbrahim Bilgin, Sabah 09.00’da Merkez camii karşısındaki Fedai Karabıyık parkında kendisiyle yapılan canlı yayın röportajıyla Akçakoca’nın tarihi, kültürel ve folklorik özellikleri ile yemek kültürü üzerine bilgileri paylaştı.

Tüm Türkiye’de geniş bir izleyici kitlesine sahip olan ve sabah kuşağı programları arasında yakından takip edilen Yenigün programı kanalıyla Akçakoca’nın tüm güzelliklerini kamuoyuna aktaran İbrahim Bilgin, keyifli bir sohbet ile ilçenin tanıtımını layıkıyla yerine getirdi.

Canlı yayın programının bitmesinin ardından, iki yayın aracıyla Akçakoca’ya gelen 10 kişilik TRT ekibini Akçakoca’da ağırlayan ve iyi bir ev sahipliği yapan İbrahim Bilgin’in ev sahipliğinden memnun kaldıklarını ifade eden TRT ekibi, Bilgin’in şahsında Akçakoca halkına iyi konukseverlikleri için teşekkür ettiler.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.