Back To Top
Faal Olmayan Turizm Derneğinin Fatura Borcu Yüzünden Elektrikleri Kesildi

Faal Olmayan Turizm Derneğinin Fatura Borcu Yüzünden Elektrikleri Kesildi

 - 5 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -28.12.2016
Faal Olmayan Turizm Derneğinin Fatura Borcu Yüzünden Elektrikleri Kesildi
- A +

15 Temmuz ‘da darbe girişimin ardından tüm Türkiye olduğu gibi, Akçakoca halkı da sokaklara çıkarak darbeye karşı tepkisini göstermişti.

Yaklaşık 1 ay boyunca Akçakoca kent merkezinde toplanan halka dağıtılan çeşitli ikramlar ve sıcak - soğuk içecekler, Akçakoca Turizm ve Tanıtma Derneği binasından çekilen elektrik ile sağlanırken, dernek yönetimine en son gelen 800 liralık elektrik faturası yüzünden Turizm Derneği'nin elektrikleri kesildi.

 

Toplantılarına karanlıkta devam ederek Akçakoca’nın turizmini aydınlatmak isteyen dernek üyelerinin kendilerini karanlıkta bırakan Belediyeye de tepkili olduğu öğrenildi.Amma velakin... 

Darbe girişimde vatandaşlara yardım yapma girişiminde bulunan  Turİzm Derneği, borç kapıya dayanınca çareyi belediyeye suç atmakta buluyor. O ki Koskoca Akçakoca Turİzm Derneğinin elektiriklerinin kesilmesi  Başkan Ömer Özcanın  800 lirayı bulamaması, hatta dernek yönetimindeki hatırı sayılır işadamlarının bu parayı bulup denkleştirmemesi üzücü bir durumken, yaşanan bu durum vatandaşlar nezdinde ''Bu derneği kapatın gitsin bari '' tepkilerine yol açıyor.

Yorumlar

Yorumlar
Ömer özcan 29.12.2016 - 22:12:24
Dernek başkanı ömer Özcan eğlence gecelerine akıp, Abant'ta üniversite öğrencileriyle eğleneceğine azıcık derneğine sahip çıksa daha iyi değil mi? Sadece kişisel reklamla olmuyor bazı şeyler
artist ömer özcan nerelerde selfi çekiyor acaba.
tepkili 28.12.2016 - 19:48:25
Bu dernek akçakocanın derneği niye sahipsiz bırakıyorsun belediye yada diğer kurumlar. ne kadar iyi biliyorsunuz her şeyi ya. sanki malezyadan geldi bu dernek. bu dernek senin yüz akın kardeşim. el verecen, emek verecen. bu güzel insanlar akçakoca için mücadele veriyor, yabancı bir ülkenin yabancı bir bölgesi için değil.
ALİ 28.12.2016 - 19:36:11
Belediye destek verecek vermeli derneğe. bu dernek Akçakocanın.Yabancı ülkenin değil..Akçakocanın en eski derneği. Elinden de tutacaksınız, gönlüne de ineceksiniz. küstürmeyeceksiniz insanları. Allah için derneğe gönül verenler elinden gelenin de fazlasını yapıyor. en azından zavallı acizler gibi dedikodu değil, iş yapmaya çalışıyor. Ulan bu Akçakoca nın yapacak başka bir işi yok mu yahu. Ömür leylekler gibi lak lak ile geçiyor. Ayıp yahu.
15 Temmuz, ikramlar, ödenmeyen fatura, karikatür gibi. Taş olasın taşra.
yeni