Back To Top

Aşırı dozda ilaçla intihar etti

Aşırı dozda ilaçla intihar etti

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -17.10.2016
Aşırı dozda ilaçla intihar etti
- A +

İntihar mektubu bırakan Işık, “ Ölümümden kimse sorumlu değildir” yazdı.

 Ağa mahallesi 1988. Sokakta ikamet eden 50 yaşındaki Ahmet Işık, evinde aşırı dozda depresyon ilacı içerek intihar etti. İntiharının ardından ise İntihar mektubu bırakan Işık, “ Ölümümden kimse sorumlu değildir” yazdı.

Edinilen bilgilere göre, Ağa Mahallesi 1988. Sokakta ikamet eden Ahmet Işık, daha önce birkaç kez intihar girişiminde bulundu. Fakat başarılı olamadı. Akşam saatlerinde ise tekrar intihar girişimi için aşırı dozda Depresyon ilaçları alan Ahmet Işık, koltuğa uzanmadan öncede intihar mektubu yazarak masanın üzerine koydu.

Daha sonra koltuğa uzanan Ahmet Işık’ı sabah saatlerinde Annesi yattığı yerden kaldırmak istedi. Fakat oğlunu uyandıramayan Anne kuşkulanarak 112 acil servis ekiplerine haber verdi. Bölgeye gelen ekipler şahsın hayatını kaybettiğini belirledi. Annesi ise oğlunun hayatını kaybettiğini öğrenince sinir krizleri geçirdi.

Olay yerine çağırılan 112 acil servis ekipleri ile hastaneye kaldırılan Annenin elindeki intihar mektubunda ise: “ Ölümümden kimse sorumlu değildir. Tamamen sağlık sorunlarım vardı. Ahmet. Not: Kimseye Borcum yok. Karta 13.000 TL borcum var. Şifrem: 19xx” şeklinde yazması dikkat çekti. Olay yerine çağırılan Olay yeri inceleme ekipleri ve savcının incelemesinin ardından şahıs Düzce Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Polis intihar olayı ile ilgili soruşturma başlattı...

Yorumlar

Yorumlar
allah rahmet eylesin