Back To Top
Kamyonlu fenomen Düzceli çıktı

Kamyonlu fenomen Düzceli çıktı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -29.7.2016
Kamyonlu fenomen Düzceli çıktı
- A +

Sosyal Medya’da oyuncak kamyonu ve kamyona bağladığı Türk Bayrağı ile fenomen olan küçük çocuk Düzceli çıktı.

Sosyal Medya’da oyuncak kamyonu ve kamyona bağladığı Türk Bayrağı ile fenomen olan küçük çocuk Düzceli çıktı.

FETÖ/PDY terör örgütü üyesi bir grubun darbe girişimi sonrasında Cumhurbaşkanı Recep TAyyip Erdoğan’ın çağrısı ile sokağa çıkan vatandaşlar demokrasi nöbeti tutmaya devam ediyor. Bu nöbetler sırasında bir kişi sokakta oyuncak kamyonu ve kamyona asılı Türk Bayrağı ile küçük bir çocuğu çekti. Sosyal Medya’da fenomen olan küçük çocuk 4 yaşında ki Düzceli Uyku Enes Mandıralı çıktı. Aynı kamyon ile yine demokrasi nöbeti için ailesi ile sokaklara inen Utku Enes Mandıralı, konuşmaktan çekindi ancak kamyonu ile oynamaya devam etti.

Utku Enes Mandıralı’nın annesi Asiye Mandıralı (28) “Korna seslerini duyunca hoşuna gidiyor.  Benimle berber sabaha kadar bekledi. Anne neden savaş yapıyorlar diye sordu. Ülkemiz için meydanlara gidiyoruz dedik” ifadelerini kullandı.

Baba Murat Mandıralı (28) ise fotoğrafın nasıl oluştuğunu anlatarak “Bir akşam çıktık eziyoruz. Benden oyuncak istedi. Bir kırtasiyeye girdik. Çıkarken bir Türk Bayrağı gördüm ve kamyona taktım. Biraz daha ilerde baloncu gördüm. Ondan da bi rip aldık ve beraber konvoya girdik. Aradan bayağı zaman geçti. Çalıştığım fabrikada arkadaşlar bana söyledi. Baktım ki sosyal medya da paylaşmışlar” dedi.

Fotoğrafı çeken ve sosyal medyada paylaşan Selbi Pehlivan ise “ Enes’ş gördük. Bu zor günlerde bu yaşta çocuğun Türk Bayrağı ile geziyor olması bizi duygulandırdı. Yeni ve sağlam bir nesil geliyor” dedi.

Utku Enes Mandıralı’ya daha sonra Düzce Genç Eller Derneği üyeleri tarafından daha büyük bir oyuncak kamyon verildi.  Küçük Enes sosyal medyada fenomen olan fotoğrafı ile tekrar demokrasi konvoyuna katıldı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni