Back To Top
Turizm Eğitimleri İçin Mülakatlar Başlıyor

Turizm Eğitimleri İçin Mülakatlar Başlıyor

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -16.4.2016
 Turizm Eğitimleri İçin Mülakatlar Başlıyor
- A +

Akçakoca Belediyesi meclis salonunda 18 Nisan 2016’da Pazartesi saat 10.00’da mülakat yapılacak.

Akçakoca Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ile Düzce İŞKUR (Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü) işbirliğinde düzenlenecek olan turizm eğitim kursu için, Akçakoca Belediyesi meclis salonunda 18 Nisan 2016’da Pazartesi saat 10.00’da mülakat yapılacak.

 

Akçakoca Turizm ve Tanıtma Derneğinin destekleri ile verilecek olan Tur Animatörlüğü Kursuna başvurular tamamlanmak üzere.

 

Başvuru yapan adayların 70-80 civarında olduğu belirtilirken, adayların 18 Nisan Pazartesi günü İŞKUR görevlileri tarafından mülakata alınacağı ve kurslara katılacak olan 40 kursiyerin bu mülakatlarda yapılacak elemeler sonucunda belli olacağı öğrenildi.

 

Kurum yetkililerinden edinilen bilgilere göre, kursların 20 Nisan Çarşamba günü verilmeye başlanacağı, haftada 5 gün ve haftalık toplam 40 saat üzerinden verileceği ifade edilirken, kursların tamamının 3 ay süreceği belirtildi.

 

Akçakoca belediye meclis salonunda verilecek olan tur animatörlüğü kurslarına katılacak olan kursiyerlere, İŞKUR tarafından üç ay boyunca sigorta yapılacağı ve kurs aldıkları her gün boyunca da 20 lira yevmiye verileceği gelen bilgiler arasında.

 

 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni